Jump to content

- - - - -

Offtop, Flud ve digerleri :)

• You cannot reply to this topic
1516 replies to this topic

#41 Tunar_nl

Tunar_nl

Пользователь

• Пользователи
  • PipPipPip
  • 121 posts
  • :

Posted 15 May 2007 - 08:03 PM

Цитата(Namelum_mikrob @ May 15 2007, 12:42 PM) View Post

Sende orda idin? dance3.gif yallla getdik.

Baaa, mensiz ish olar.. ozu de yalli ola vinsent.gif dance3.gif dance3.gif dance3.gif dance3.gif dance3.gif dance3.gif dance3.gif vinsent.gif
  • 0

#42 Namelum_mikrob

Namelum_mikrob

Бывалый

• Пользователи
  • PipPipPipPip
  • 341 posts
  • :

Posted 15 May 2007 - 08:21 PM

Qoy gozle gelecem. Elaqe saxlayaq gelen novruzu sizdeyik burdaki azerileri yigib gelejem. Burdakilara behane lazimdir onsuz. Az_UK novruzu Hollandadayik hazirlash. yada Niderlanda lol.gif Tunar sen Hollandadasan yoxsa Niderlandda? dance3.gif
  • 0

#43 Tunar_nl

Tunar_nl

Пользователь

• Пользователи
  • PipPipPip
  • 121 posts
  • :

Posted 15 May 2007 - 08:46 PM

Цитата(Namelum_mikrob @ May 15 2007, 01:21 PM) View Post

Qoy gozle gelecem. Elaqe saxlayaq gelen novruzu sizdeyik burdaki azerileri yigib gelejem. Burdakilara behane lazimdir onsuz. Az_UK novruzu Hollandadayik hazirlash. yada Niderlanda lol.gif Tunar sen Hollandadasan yoxsa Niderlandda? dance3.gif

Yigishin gelin, qapilarimiz achiqdi. Indiden klompenleri hazirliyim? Taxta ayaqqabilari deyirem...neche cut olsun? lol.gif Istiyirsen Hollandaya, istiyirsen Hollandiyaya, istiyirsen Niderlanda, istiyirsende ki The Netherlands-a gel, xeyri yoxdu, ayaginda klompen olmalidi vessalam, "elimizin" adeti beledi bye.gif
  • 0

#44 AZ_UK

AZ_UK

Пользователь

• Пользователи
  • PipPipPip
  • 221 posts
  • :

Posted 15 May 2007 - 08:50 PM

QUOTE(Namelum_mikrob @ May 15 2007, 01:21 PM) View Post

Heri,nece deyerler "Gorush yerini deyishmek olmaz" yahoo.gif
  • 0

#45 Mysterious

Mysterious

Пользователь

• Пользователи
  • PipPipPip
  • 246 posts
  • :

Posted 16 May 2007 - 02:03 AM

QUOTE(Tunar_nl @ May 15 2007, 11:54 AM) View Post

Bu yaxinlarda Hollandiyanin Haaqa (Den Haaq) sheherinde azerilerin tedbiri olmusdu, bu gun hemin tedbirden bir video-ya rast geldim: http://video.google....2...14005&hl=nl Beri bashdan deytim ki, orda oynuyan ushaqlarin elesi var ki 4-5 yashinda Azerbaycandan gelib, amma sen gel onlarin reqsine bax smile.gif

MashAllah halaldir qesheng oynayirlar smile.gif xoshum geldi chox sag ol bolushduyun uchun smile.gif

• 0

#46 Janulka

Janulka

Житель

• Постояльцы
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1,369 posts
  • Time Online: 17m 38s

Posted 16 May 2007 - 10:02 AM

Цитата(Tunar_nl @ May 15 2007, 11:54 AM) View Post

Bu yaxinlarda Hollandiyanin Haaqa (Den Haaq) sheherinde azerilerin tedbiri olmusdu, bu gun hemin tedbirden bir video-ya rast geldim: http://video.google....2...14005&hl=nl Beri bashdan deytim ki, orda oynuyan ushaqlarin elesi var ki 4-5 yashinda Azerbaycandan gelib, amma sen gel onlarin reqsine bax smile.gif

Tunar, baxdım, ancaq oğlanların lezginka reqs etdiyini gördüm biggrin.gif
Men de qürbetde yaşamağımı istedim huh.gif

• 0

#47 sensitive

sensitive

Бывалый

• Пользователи
  • PipPipPipPip
  • 441 posts
  • Time Online: 51m 45s

Posted 16 May 2007 - 11:39 AM

Цитата(Tunar_nl @ May 15 2007, 11:54 AM) View Post

Tunar baxdim, chox sag ol smile.gif Qesheng oynayirlar, heyf ki menim oynamaqla aram yoxdur sad.gif Uje yalan olmasin bir 10 ildir ki men bir defe de olsun oynamamisham, indi deseler oyna hech bacarmaram sorry.gif
  • 0

#48 sensitive

sensitive

Бывалый

• Пользователи
  • PipPipPipPip
  • 441 posts

Posted 16 May 2007 - 11:45 AM

Цитата(Janulka @ May 15 2007, 03:50 AM) View Post

Ay can ay caaaan laugh.gif Hamının üreyi dolu imiş ki laugh.gif
Sensi, çiçi sağollllll eee sağooolll...buda sene giverose.gif
Buuuy meni de uje Ordubadlı elediler rofl.gif

Sen e chox sag ol giverose.gif Ee men neyleyim e Master Ordubadli. Ayka Ordubadli, sehv etmiremse Etna Ordubadli, dedim belke sen de oralardasan blush.gif
  • 0

#49 Janulka

Janulka

Житель

• Постояльцы
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1,369 posts

Posted 16 May 2007 - 01:14 PM

Цитата(sensitive @ May 16 2007, 04:45 AM) View Post

Sen e chox sag ol giverose.gif Ee men neyleyim e Master Ordubadli. Ayka Ordubadli, sehv etmiremse Etna Ordubadli, dedim belke sen de oralardasan blush.gif

Yox qadam alım o zonadan deyilem...rofl.gif
Ne var, ne yoxxx eee...Postumu da gördün deee, ele hevesle hazırlamışam ki, onu yerleşdirende deyim indi çiçi gelib meni ak edecek dance.gif

• 0

#50 sensitive

sensitive

Бывалый

• Пользователи
  • PipPipPipPip
  • 441 posts

Posted 16 May 2007 - 01:20 PM

Цитата(Janulka @ May 16 2007, 06:14 AM) View Post

Yox qadam alım o zonadan deyilem...rofl.gif
Ne var, ne yoxxx eee...Postumu da gördün deee, ele hevesle hazırlamışam ki, onu yerleşdirende deyim indi çiçi gelib meni ak edecek dance.gif

He deme-deme baxiram postun adina fikirleshirem ola bilmez axi Januli sabah yerleshdirecekdi bes goresen bashqa kim qoyub bu postu unknw.gif day kechirem gunahindan, zarafat deyil lap tochni men xasiyyetde birini tapib qoymusan ora, oz aramizdir nikim ve avatarima da uygun gelir blush.gif giverose.gif

ELe yaxshidir sen o zonadan deyilsen, yoxsa ele bilecekdim EYlencede hami Ordubaddandir, hami da Narxozda oxuyur blum.gif
  • 0

#51 Janulka

Janulka

Житель

• Постояльцы
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1,369 posts

Posted 16 May 2007 - 01:28 PM

Yooo narkozu düz tafmısan rofl.gif O birini sehv blum.gif
Sağaldın ??? Yoxsa yene burnunu çeke - çeke qalmısan giverose.gif

• 0

#52 sensitive

sensitive

Бывалый

• Пользователи
  • PipPipPipPip
  • 441 posts

Posted 16 May 2007 - 01:33 PM

Bu boyda Eylence-de Narxozda oxumayan deyesen tekce menem tongue.gif

Uje sagalmisham demek olar ki, burnumu chekmek qurtarib, amma sesim tam achilmayib hele, o da duzeler smile.gif thanks airkiss.gif
  • 0

#53 Janulka

Janulka

Житель

• Постояльцы
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1,369 posts

Posted 16 May 2007 - 01:48 PM

Oyyy Sens, indi oxuduğum dini hekayeni yerleşdirdim oxu cray.gif Göz yaşlarımı saxlaya bilmedim..Nece de nankoruq, kakraz indi namaz girdi gedim qılım bye.gif Allah bütün musilmanların namazlarını, oruclarını, niyyetleri qebul etsin!!! Amin...
  • 0

#54 sensitive

sensitive

Бывалый

• Пользователи
  • PipPipPipPip
  • 441 posts

Posted 16 May 2007 - 01:56 PM

Januli, chox sag ol, oxudum, dogrudan da tesirlidir.. Bayaqdan "dini hekayeler, slaydlar.." adli postu oxuyuram, hekayeler, slaydlar o qeder tesirlidir ki sozle izah bele etmek olmur...

Deyesen Master haqli idi, hicab dogrudan da lazimlidir, bilmirem niye, amma oxuduqca bayaqdan hicab meselesini de dushunurdum...
  • 0

#55 Janulka

Janulka

Житель

• Постояльцы
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1,369 posts

Posted 16 May 2007 - 02:03 PM

Doğurdan da gözel hisslerdir giverose.gif bilirsen ürek bir şey yazım oxu...Hamıya bu sözü deyirem...
Bax meselen qızıl üzükdür...onun üstü sade qaşlarla bezedilib...Bir üzükde var brilliant...Hansı daha qiymetlidir???

Elbette ki, brilliantlı...İndi de görüm musilman olub hicab geyinmek yaxşıdır, yoxsa musilman olub (namaz qılmaq, oruc tutmaq bu tip xüsusiyyetler) hicab geyinmemek???

PısıPısssı...Allah' ın möcüzelerindeki yerleşdirdiyimi de oxu...Çooox kövreldici hekayedir!!!

Edited by Janulka, 16 May 2007 - 02:08 PM.

• 0

#56 sensitive

sensitive

Бывалый

• Пользователи
  • PipPipPipPip
  • 441 posts

Posted 16 May 2007 - 02:12 PM

Bash uste indi oxuyaram. Arada neche gun idi Eylence-ye gire bilmirdim, ya da ele-bele nezer yetirib chixirdim, oxumamishdim din bolumundeki postlari, indi oxuyuram.

Anladim Januli, chalishacagam. Kechen defe ele eminlikle yazmishdim hicab baglamayacagam deye Masterin blogunda amma indi nedense tamam bashqa cur dushunurem.

Bu arada namazin qebul olsun. Bayaq yadimdan chixdi deyim.
  • 0

#57 Janulka

Janulka

Житель

• Постояльцы
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1,369 posts

Posted 16 May 2007 - 02:18 PM

Masdır, nese yerleşdirin bloguna deyan baxım görüm wink.gif Aha cümle hamımızınkını qebul etsin smile.gif Amin...
  • 0

#58 sensitive

sensitive

Бывалый

• Пользователи
  • PipPipPipPip
  • 441 posts

Posted 16 May 2007 - 02:22 PM

Yoo tezelikce yox, kechen defe "Sheytan yigincagi" postunu deyirem sad.gif

Januli hekayen meni aglatdi cray.gif

Edited by sensitive, 16 May 2007 - 02:23 PM.

• 0

#59 Janulka

Janulka

Житель

• Постояльцы
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1,369 posts

Posted 16 May 2007 - 02:28 PM

Çiçi, ele meni de cray.gif
  • 0

#60 tehmasib

tehmasib

Бывалый

• Пользователи
  • PipPipPipPip
  • 305 posts
  • :

Posted 16 May 2007 - 09:47 PM

Aglamayinda, meni de aglamaq tutdu cray.gif

Edited by tehmasib, 16 May 2007 - 09:49 PM.

• 0

0 user(s) are reading this topic

members, guests, anonymous users