Jump to content

- - - - -

İlk öpüş...

• You cannot reply to this topic
54 replies to this topic

#1 Realium

Realium

Immortal Fire

• Активисты
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 4,195 posts
  • Time Online: 16d 16h 28m 53s

Posted 16 May 2007 - 11:02 AM

İnsan həyatında öpüşün xüsusi rolu var. Bəs onun mənfi və ya müsbət nəticələri haqqında düşünmüsünüzmü? Ümumiyyətlə ilk öpüşünüz yadınızdadırmı??? airkiss.gif maninlove.gif
  • 0

#2 Janulka

Janulka

Житель

• Постояльцы
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1,369 posts
  • Time Online: 17m 38s

Posted 16 May 2007 - 11:25 AM

Deli_Bala' nın sözü yadıma düşdü smile.gif

Bir Delinin Seni Opmeyine Icaze Ver , amma Bir opushun seni Deli Etmesine Esla icaze Verme

Heyatımda ele bir hadise olmayıb bye.gif
Aaaa yooox olub biggrin.gif İlk defe dünyaya göz açanda Mamaaam menim (yanağımdan) öpende...Uşşş lap darıxDım sad.gif

• 0

#3 tehmasib

tehmasib

Бывалый

• Пользователи
  • PipPipPipPip
  • 305 posts
  • :

Posted 16 May 2007 - 10:01 PM

Цитата(Realium @ May 16 2007, 04:02 AM) View Post

İnsan həyatında öpüşün xüsusi rolu var. Bəs onun mənfi və ya müsbət nəticələri haqqında düşünmüsünüzmü? Ümumiyyətlə ilk öpüşünüz yadınızdadırmı??? airkiss.gif maninlove.gif

Nece menfi ve musbet neticeleri?
  • 0

#4 Namelum_mikrob

Namelum_mikrob

Бывалый

• Пользователи
  • PipPipPipPip
  • 341 posts
  • :

Posted 16 May 2007 - 10:42 PM

Opushun menfi cehetini bilmirem, amma eshitdiyme gore musbet cehetleri daha coxdu, fiziki cehetden. Hekimler yaxshi biler bunu. Oxuduguma gore insan opushen zaman ureyi tez tez doyur ve buda qan dovranini yaxshilashdirir, ona gorede insan ozunu yaxshi his edir smile.gif helelik yadimda qalanlar budu amma biliremki insan bedenine xeyri coxdu airkiss.gif
  • 0

#5 Guest_87_*

Guest_87_*
  • Гости

Posted 17 May 2007 - 03:12 AM

Gözəl mövzudu.İlk öpüş də yadımdadı ,axırıncısı da.Onu deyə bilərəm ki öpüşün xeyirdən başqa bir şeyi yoxdu ,amma miqdarında.Öpüşün uzunluğuna görə dünya rekordu (96 saat ) vuran insanlar sonradan bir-birilərinə nifrət ediblər.Ona görə də hər şey miqdarında olanda çox gozəl olur.
  • 0

#6 Sun_Set

Sun_Set

Бывалый

• Постояльцы
  • PipPipPipPip
  • 462 posts
  • :

Posted 17 May 2007 - 06:03 AM

QUOTE(87 @ May 16 2007, 08:12 PM) View Post

Gözəl mövzudu.İlk öpüş də yadımdadı ,axırıncısı da.Onu deyə bilərəm ki öpüşün xeyirdən başqa bir şeyi yoxdu ,amma miqdarında.Öpüşün uzunluğuna görə dünya rekordu (96 saat ) vuran insanlar sonradan bir-birilərinə nifrət ediblər.Ona görə də hər şey miqdarında olanda çox gozəl olur.

Respect ! yes.gif yahoo.gif
  • 0

#7 toXin

toXin

Новичок

• Пользователи
  • Pip
  • 30 posts
  • :

Posted 17 May 2007 - 11:01 AM

Aaaa egib sööbetdükii biggrin.gif
  • 0

#8 MASTER_IER

MASTER_IER

Master of Eylence.AZ

• Новенькие
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1,243 posts
  • :

Posted 17 May 2007 - 07:12 PM

Hmmm smile.gif Onda hec mektebe getmirdim. 5-6 yasim olardi. Kinolarda dodaq-dodaqa opusme sehnelerini gormushdum. imhappy.gif Maraqli gelmishdi nese. dance3.gif Bir defe dayimqizi il otaqda tek olanda maninlove.gif Yaziq qizi bogmushdum az qala lol.gif
  • 0

#9 Realium

Realium

Immortal Fire

• Активисты
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 4,195 posts
  • Time Online: 16d 16h 28m 53s

Posted 17 May 2007 - 07:20 PM

Цитата(MASTER_IER @ May 17 2007, 12:12 PM) View Post

Hmmm smile.gif Onda hec mektebe getmirdim. 5-6 yasim olardi. Kinolarda dodaq-dodaqa opusme sehnelerini gormushdum. imhappy.gif Maraqli gelmishdi nese. dance3.gif Bir defe dayimqizi il otaqda tek olanda maninlove.gif Yaziq qizi bogmushdum az qala lol.gif

Həəəəə, buna manyaklığa doğru atılan ilk incə addımlar demək olar (zarfat) lol.gif Mənə də həmişə maraqlı olub, amma sınaqdan keçirməyə adam olmayıb... maninlove.gif
  • 0

#10 MASTER_IER

MASTER_IER

Master of Eylence.AZ

• Новенькие
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1,243 posts
  • :

Posted 17 May 2007 - 09:09 PM

Цитата(Realium @ May 17 2007, 12:20 PM) View Post

Həəəəə, buna manyaklığa doğru atılan ilk incə addımlar demək olar (zarfat) lol.gif Mənə də həmişə maraqlı olub, amma sınaqdan keçirməyə adam olmayıb... maninlove.gif

Deyirem yaxshi ki qizin yadinda qalmayib. smile.gif Yoxsa mehv olmushdum smile.gif Usaq ki usaq smile.gif
  • 0

#11 Tunar_nl

Tunar_nl

Пользователь

• Пользователи
  • PipPipPip
  • 121 posts
  • :

Posted 17 May 2007 - 09:21 PM

Цитата(87 @ May 16 2007, 08:12 PM) View Post

Gel de niftet elemesinler, 4 gun yeme ichme 1-1-innen qidalan...can qalar? lol.gif
  • 0

#12 Namelum_mikrob

Namelum_mikrob

Бывалый

• Пользователи
  • PipPipPipPip
  • 341 posts
  • :

Posted 17 May 2007 - 10:30 PM

Цитата(MASTER_IER @ May 17 2007, 12:12 PM) View Post

Deyirem bu tv ushaqlarimizi pozure. Menim ilk opushum bilirsiz kimle olub? Qonshumuzun kicik oglu var idi 4-5 yashinda olardi. mende yeke qiz idim. 18 yashimda. hemishe bunla oynayirdim. bir gun yene oynayirdim, gede gel op dodagimdan. shok oldumeee maninlove.gif lol.gif biabrciliq. Hele sizi onu deyimki ushaq yaman qisqanc idi, meni hamiya qisqanirdi, deyesen ilk mehebbeti men olmusham.Indi biz bunu bed bext hadise adlandiraq ya ne? cray.gif kimdir gunahkar?

P.s. hec oda mektebe getmirdi.

bir defede sinif yoldashim gelmishdii bize anasi birde kicik qardashi ile, hamimiz sohbet edirdik, mamagilde, hec kim tvye baxmirdi. birde ushaq qishqirasan mama kinonun maraqli yeri. lol.gif bir de baxiriq opushme sehnesi. o qeder gulduk. arvad reng verdi reng aldi.

Edited by Namelum_mikrob, 17 May 2007 - 10:37 PM.

• 0

#13 MASTER_IER

MASTER_IER

Master of Eylence.AZ

• Новенькие
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1,243 posts
  • :

Posted 18 May 2007 - 12:07 PM

Цитата(Namelum_mikrob @ May 17 2007, 03:30 PM) View Post

Deyirem bu tv ushaqlarimizi pozure. Menim ilk opushum bilirsiz kimle olub? Qonshumuzun kicik oglu var idi 4-5 yashinda olardi. mende yeke qiz idim. 18 yashimda. hemishe bunla oynayirdim. bir gun yene oynayirdim, gede gel op dodagimdan. shok oldumeee maninlove.gif lol.gif biabrciliq. Hele sizi onu deyimki ushaq yaman qisqanc idi, meni hamiya qisqanirdi, deyesen ilk mehebbeti men olmusham.Indi biz bunu bed bext hadise adlandiraq ya ne? cray.gif kimdir gunahkar?

P.s. hec oda mektebe getmirdi.

bir defede sinif yoldashim gelmishdii bize anasi birde kicik qardashi ile, hamimiz sohbet edirdik, mamagilde, hec kim tvye baxmirdi. birde ushaq qishqirasan mama kinonun maraqli yeri. lol.gif bir de baxiriq opushme sehnesi. o qeder gulduk. arvad reng verdi reng aldi.

Ureyinden olub eee opulmek ay Namka maninlove.gif Indi o usagin taleyi ne oldu bes? hiy?

<b>YEKE BIR P.S.</b> Hormetli komment pozan moder ve adminler. Xahis edirem, pozarken ya pozmaginizin sebebini aydinlasdiran bir-iki kelme yazin, ya da eziyyet cekib pozmayin.
  • 0

#14 Namelum_mikrob

Namelum_mikrob

Бывалый

• Пользователи
  • PipPipPipPip
  • 341 posts
  • :

Posted 18 May 2007 - 02:21 PM

Цитата(MASTER_IER @ May 18 2007, 05:07 AM) View Post

Ureyinden olub eee opulmek ay Namka maninlove.gif Indi o usagin taleyi ne oldu bes? hiy?
<b>YEKE BIR P.S.</b> Hormetli komment pozan moder ve adminler. Xahis edirem, pozarken ya pozmaginizin sebebini aydinlasdiran bir-iki kelme yazin, ya da eziyyet cekib pozmayin.

He Master ilk opushum olub hec unudaram??? lol.gif lol.gif lol.gif Hec ne gozleyirem qonshumuz boyusun meni alsin, yaxshidi indi 3cu sinfe gedir. swoon.gif Allah mene sebr ver.
  • 0

#15 *_NuRaSHkA_*

*_NuRaSHkA_*

Пользователь

• Пользователи
  • PipPipPip
  • 294 posts
  • :

Posted 19 May 2007 - 04:17 PM

LoL,Namka sen ona getmelisen uje,namus qeyret sohbetidi lol.gif

Hmm...ilk opushum ? yeqin ki,yanaqdan deyirsiz tongue.gif
Yadimda deyil,yeqin mama olar da blush.gif

• 0

#16 Poison

Poison

Бывалый

• Пользователи
  • PipPipPipPip
  • 378 posts
  • Time Online: 24m 50s

Posted 20 May 2007 - 01:11 AM

Цитата(MASTER_IER @ May 18 2007, 04:07 PM) View Post

Master moderator və adminlərin heç bir qeyd şərhsiz istənilən yazını silməyə və redaktə etməyə hüququ çatır. O ki qaldı səbəbini öyrənmək istəyinə, özün də moderatorsan və hamıdan yaxşı bilirsən ki, bu sualı daha uyğun yerdə verə bilərdin, nəinki mövzunun içərisində post scriptum yazmaq.

Edited by Lady Poison, 20 May 2007 - 01:15 AM.

• 0

#17 Eternity

Eternity

Новичок

• Пользователи
  • Pip
  • 42 posts
  • :

Posted 22 May 2007 - 12:59 PM

Yadimdadi wink.gif giz mene demishdi GET POMIDORNAN MESHG ELE
  • 0

#18 SaintRush

SaintRush

Stranger

• Постояльцы
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1,333 posts
  • Time Online: 23m 57s

Posted 25 May 2007 - 06:23 PM

Цитата(Eternity @ May 22 2007, 04:59 PM) View Post

Yadimdadi wink.gif giz mene demishdi GET POMIDORNAN MESHG ELE

гызлар помидор узяриндя мяшг эдир... огланлар ися .... smile.gif

мёвзу иля баглы бир шей деим ки, илк опюш бир чох вахт сон опюшя чевриля биляр... Одур ки, бу заман о опюшя кечирдийиниз хиссляри гоюн... илк опюш ядымда деиль... она гёря ки, хяр бир опюш гяряк унудулмаз олсун... тябии ки, ялныз вя ялныз севдииниз инсанла...
  • 0

#19 Sabishka

Sabishka

Пользователь

• Пользователи
  • PipPipPip
  • 188 posts
  • :

Posted 30 May 2007 - 12:37 PM

Цитата(Namelum_mikrob @ May 18 2007, 07:21 AM) View Post

He Master ilk opushum olub hec unudaram??? lol.gif lol.gif lol.gif Hec ne gozleyirem qonshumuz boyusun meni alsin, yaxshidi indi 3cu sinfe gedir. swoon.gif Allah mene sebr ver.

Namka lol.gif hele chox gozduyessen ee .. boyumelidi ,mekteb bitirmelidi,hec olmasa esger getmelidi. wacko.gif lol.gif

• 0

#20 Namelum_mikrob

Namelum_mikrob

Бывалый

• Пользователи
  • PipPipPipPip
  • 341 posts
  • :

Posted 03 June 2007 - 10:17 PM

Цитата(Sabishka @ May 30 2007, 05:37 AM) View Post

Namka lol.gif hele chox gozduyessen ee .. boyumelidi ,mekteb bitirmelidi,hec olmasa esger getmelidi. wacko.gif lol.gif

Derdimi tezeleme. cray.gif
  • 0

0 user(s) are reading this topic

members, guests, anonymous users