Jump to content

- - - - -

Decel Balayam :)

• You cannot reply to this topic
10 replies to this topic

#1 Janulka

Janulka

Житель

• Постояльцы
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1,369 posts
  • Time Online: 17m 38s

Posted 26 June 2007 - 03:43 AM

Mekteb illerinde etdiyiniz şıltaqlıqlar, şahidi olduğunuz, eşitdiyiniz hadiseleri zehmet olmasa bizlere de nağıl edin poohlol.gif
`1`
Изображение

• 0

#2 Sun_Set

Sun_Set

Бывалый

• Постояльцы
  • PipPipPipPip
  • 462 posts
  • :

Posted 29 June 2007 - 10:55 AM

QUOTE(Janulka @ Jun 25 2007, 08:43 PM) View Post

Mekteb illerinde etdiyiniz şıltaqlıqlar, şahidi olduğunuz, eşitdiyiniz hadiseleri zehmet olmasa bizlere de nağıl edin poohlol.gif
`1`
IPB Image

6ci sinifde oxuyanda bizim en zehle token muellimemiz var idi.onun dersindende zehlemiz gedirdi.1 defe he4 kim dersi oyrenmemiwdi,bizde de sinifde yadimda deyil hardan,oglanlarimiz taxtaya batirilmiw mixlar tapib getirmiwdiler,ozude 4ox idiler,kifayet qederde iti...biz hemin mixli taxtani uzu uste qoyduq stula,ustunnende dowek qoydug ki hiss olunmasin... mulleme gelib ozunu stula"buraxanda" demek olar ki awsuzen olmuwdu lol.gif lol.gif ama 1 aya yaxin gelmemiwdi derse,bizede rubluk yazmamiwdila ona gore sad.gif sora her wey duzledi ....
  • 0

#3 J_a_m_a_l

J_a_m_a_l

Завсегдатай

• Постояльцы
  • PipPipPipPipPip
  • 513 posts
  • Time Online: 8m 54s

Posted 30 June 2007 - 02:52 PM

He demeli, bele bir defe dersde oturmushuq, ozu de Azerbaycan tarixi dersi 7 ci sinif idi. Muellimimiz de yaman muellim idi, yeni yekeper biggrin.gif Neyse godek sozun qisasi, muellim jurnal yazmaga bashladi, biz de bilmedik neyniyek, bashladiq bir birimize butun ushaq, kagiz atmaga, goyde kagizlaq uchushur, muellim de bashini ashagi salib jurnal yazir, bashini qaldirir gorur hech ne yox, amma bilir ki nese qayniyir bunlar. neyse bir defe de de besdirin iki, uch, biz de oz kefimiz deyik eee. Bir oglan da hech bize qoshulmur, oxuyan ushaqdi, tarixi su kimi ichir, Muellim axirda ele hirslendi durdu geldi dedi kimdir bunu bashlyan, hech kimden ses chixmir, axirda geldi hemin bu oglanin uzunu ele shille vurdu ki, oglan reng verib reng aldi eee. Yaziq ele gune dusdu ki.... Ondan sonra hami bir de kagiz atmadi. biggrin.gif lol.gif lol.gif
Hemin muellimin bashina yaan oyunlar achmishiq, qalsin gelen defeye biggrin.gif

• 0

#4 Janulka

Janulka

Житель

• Постояльцы
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1,369 posts

Posted 30 June 2007 - 02:59 PM

XI sinifde oxuyurduq biz tereflere gəşşəng qar yağmışdı...Dedik neyleyek 3 qız yığışdıq qaçdıq krışadan qar yığmağa laugh.gif Ne ise yığdıq qefleten dersin ortasında müellime sinifde ola - ola girdik sinfe başladıq hamını qar ateşine tutmağa rofl.gif ...Derem qorxu - morxu yoxdur daaa...Müellime bizi direktorun yanına aparacaq idi, amma uşaqlar dedi ki: eee müellime, birinci defedir qar yağırda...Ne olacaq temboli axırıncı ilimizdir!!! Ve bize heç bir şey etmediler....
  • 0

#5 J_a_m_a_l

J_a_m_a_l

Завсегдатай

• Постояльцы
  • PipPipPipPipPip
  • 513 posts
  • Time Online: 8m 54s

Posted 30 June 2007 - 03:11 PM

Bir defe hemin tarix muelliminin dersinden bize imtahan olmali idi. 8 ci sinif idi. Chetin imtahan olacaqdi, hamimiz da bilirdik ki, yaxshi yazmaya bilerik. Amma muellim suaalari bize vermishdi, yene de chetin suallar idi. Biz de muellimin sistemini bilirdik, imtahan vaxti ushaqlari nece bolushdurub, nece suallari paylamagini, butun sinif birlikde yigilib muellimin bu sistemine gore suallari bolushdurduk, hamida evvelceden suallari bildi, hamisini dayaxshi oyrendi, Neyse muellim imtahan gunu, geldi, ushqlari variantlara oldu, suallari lovheye yazdi. Biz de guya lovheden kochururuk de. Here oz sualini yazir, ozu de kim eyni variantdan olanlarda da eyni suallar idi, ona gore shuphelenecek bir shey yox idi. Neyse yazdiq imtahani qutardiq, 2-3 gun kechdi, gozleyirk muellim cavablari bize desin. Muellim neticeleri alanda deli oldu, deyir bu nece ola biler, kechen aydaki imtahandan butun sinif ancaq 2, 3 alib indi hamisi 5, 4 alib. Hami 5 almishdi, bir iki nefer de 4, Amma muellim bizim elediyiimiz hech bilmedi. dance3.gif dance3.gif lol.gif good.gif hemin ili de hemin dersden hami ilin axirina kimi yaxshi oxudu, 5-4 aldiq. yahoo.gif Birlikden chixan netice biggrin.gif
  • 0

#6 Realium

Realium

Immortal Fire

• Активисты
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 4,195 posts
  • Time Online: 16d 16h 28m 53s

Posted 05 July 2007 - 10:52 AM

Bu hadisəni heç unuda bilmirəm. 4-cü sinifdə oxuyurdum. Bir gün Təbiət dərsini tədris edən müəllim bir az gec gəlmişdi, biz də bundan istifadə edib sinifi sökürdük. dance3.gif Bizdə də bir qız var idi bu müəllimin sapaşkisinə oxşayan sapaşkidən geyinirdi amma mənim bundan xəbərim yox idi, daha doğrusu heç vaxt fikir verməmişdim. İndi aləm qarışıb bir-birinə mən də girmişəm partanın altına başdamışam bərkdən-bərkdən qışqırmağa: yahoo.gif "Xoxan gəlir! Xoxan gəlir!" Bir də gördüm ki, həmin bu sapaşkilər gəlin durub gözümün qabağında. Mən də elə bilirəm ki, bu həmən qəzdər, başlamışam ayaqlarını çimdikləməyə, ruçkaynan yazmağa. Birdə onda hiss etdim ki, sağ qulağımdan kimsə tutub məni yuxarı dartır. shout.gif Birtəhər stolun altından çıxanda gördüm ki, bütün sinif gülməkdən qızarıb gedib, lol.gif hələ müəllimi demirəm. Hələ indi də yadıma düşəndə gülmək tutur... smile.gif
  • 0

#7 Sabishka

Sabishka

Пользователь

• Пользователи
  • PipPipPip
  • 188 posts
  • :

Posted 11 July 2007 - 09:33 PM

men mektebde ataman idim tease.gif hamsi menden qorxurdu. Yadima gelir 8 de oxuyanda sinifimizde Ramiz adinda oglan anasini ustume getirmishdi lol.gif Anasi gelmishdi ki oglumu niye doymusen dance3.gif Sinif reheberim vecni agliyirdi elimizden.. nece defe kusub sinifi qoyub yere,yaxin duran olmadi deye razi saldig onu ki gotursun bizim sinfi biggrin.gif Yadima gelir mektebin stadionunda qizlar nece futbol oynuyrug 9 sinif qizlari lol.gif En boyuk skandalim sinif rehberimle olub:D onun cebr dersinde bedii kitab oxuyurdum kitabi tullamishdi 4cu mertebeden ashagi, men de onu borclu chixartdim.. deyirem bilirsiz o kitaba bir shey olsa menden incimiyin lol.gif yadima dushende olurem ee gulmekden.. deyrem indi indi agillanmisham bir az flirt.gif
dersden qacmaglarimizi demirem..heresi bir maceradi ee danishmagla qutarmir..

• 0

#8 Janulka

Janulka

Житель

• Постояльцы
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1,369 posts

Posted 11 July 2007 - 09:50 PM

II ve ya III sinifde oxuyurdum...Zeng çöle vuruldu ve çıxDıq teneffüse...Sinif yoldaşım meni hirslendirdi ve başladıq bununla davaya...Tutdum oğlanın qolundan başladım fırlatmağa...Fırlatdım, fırtlatdım birdeeeen buraxdım...Uşaq uçdu kalidorun o başına rofl.gif Men döydüyüm vaxtıda qaqaşımın sinif yoldaşları tez qaçıb qaqaşa xeber verdiler ki, bacını döyürler tez özünü çatdır ora...Qaqaş da tez tengenefes gelib ne görse yaxşıdı...Gördü ki, oğlan meni döymekden, men oğlanı döyürem...O, da utandığından üzünü çevrib getdi rofl.gif

PısıPısssı...Uşaqlar, her birinizin ehvalatları цoooooooooox maraqlı idiler rofl.gif
  • 0

#9 Klubni4ka

Klubni4ka

Новичок

• Пользователи
  • Pip
  • 19 posts
  • :

Posted 03 August 2007 - 12:13 PM

Mektebde dözülmez olmuşam,müellimeler bezmişdi elimnen.oxumagıma göre belke keçirdiler biggrin.gif
1ci sinifde yanımda oglan otururdu,başına vurmaqdan pis güne qoymuşdum yazıgı yes.gif anasi her heftenin axırı gelirdi şikayete.Sinif rehberimiz de başlıyırdı teriflemeye-ayy,siz ne danışırsız,o qız sakit,terbiyeli,medeni uşaqdı.3il yazıga göz verib,işıq vermedim.Axırda anası valideyn iclasında mamanı görüb üreyini o ki var boşaltmışdı blum.gif sonra oglanı durquzdular yanımdan tease.gif Mektebi qurtarandan sonra hemin sinif yoldaşımı inst-da gördüm.Yazıq qorxa-qorxa salam verib tez keçdi yanımdan,utandım beee.gif
Nedense indi tersine olub, sakitem.belke de yaşla baglıdır. blum.gif

Edited by Klubni4ka, 03 August 2007 - 12:16 PM.

• 0

#10 Sabishka

Sabishka

Пользователь

• Пользователи
  • PipPipPip
  • 188 posts
  • :

Posted 03 August 2007 - 05:31 PM

Цитата(Klubni4ka @ Aug 3 2007, 05:13 AM) View Post

Yazıq qorxa-qorxa salam verib tez keçdi yanımdan,utandım beee.gif
Nedense indi tersine olub, sakitem.belke de yaşla baglıdır. blum.gif

Ushagin gozunun odunu almisan da lol.gif
  • 0

#11 Trepsi

Trepsi

Пользователь

• Пользователи
  • PipPipPip
  • 240 posts
  • :

Posted 19 September 2007 - 11:05 AM

oyyy smile.gif men orta mektebde olanda cox kefkom ushag olmusham, meni hec maraglandirmirdi kim menim haqqimda nece fikirleshir, ne deyir smile.gif
Hemishe sinifde dava salan, arani gatan men olurdum, amma direktorun, muellimin yanina shikayet gedende, hec kes inanmirdi ki bunu men etmishem, nece deyerler sudan guru cixirdim smile.gif
Bir refigem var idi, sinif rehberimizin ondan xoshu gelmirdi, biz ise bir-birimizle cox mehriban idik, meni chagirinb deyirdi: sen o giza goshulma, o pis yol ile gedir, cavab gaytarir, ve s ve ilaxir , ama bilmirdi ki o gizi ele men ozum oyredirdim bele sheylere angel.gif Hemin gizla hemishe o muellimenin dersinde stuluna tebashir yaxirdig, o da gara yubkada oturanda yubkasi bulashirdi dance3.gif
yanimda ise bashga bir muellimemin oglu otururdu, kechen defe mene email yazib, necesen? ne var ne yox? her defe seni fikirleshende bilirsen ne yadima dushur? sumkani menim bashima chirpmagin. haha, hec bele shey yadima gelmir, belke de etmishem blink.gif

Edited by Trepsi, 19 September 2007 - 11:08 AM.

• 0

0 user(s) are reading this topic

members, guests, anonymous users