Перейти к содержимому

- - - - -

Canon: fotoaparat ve obyektivler

• Вы не можете отвечать в этой теме
2 replies to this topic

#1 Maybach

Maybach

Новичок

• Пользователи
  • Pip
  • 35 Сообщений:
  • :

Отправлено 05 Январь 2009 - 08:01

Artıq 5 ile yaxındır ki, foto seneti ile meşqulam. Heveskar kimi hobby olaraq başladığım foto işini telebelik illerimde foto-müxbir olaraq bir neçe il davam etdirdim. Daha sonra öz ixtisasım olan mühendislik sahesinde karyeramı davam etdirdiyim üçün, foto-müxbirliye çox zamanım qalmasa da o zamandan serbest fotoqraf olaraq işimi davam etdirirem.

Bütün bu zaman erzinde işletdiyim yegane marka Canon oldu. En kiçik Powershot 610 ile başladım, hazırki EOS 50D modeline qeder bir çox modeli/obyektivi deyişdim/işletmek imkanım oldu. Neticede Canon marka fotoaparat, obyektiv ve aksessuarlar haqqında xeyli melumatım var. Bu mövzunu da yaratmaqda meqsedim bu melumat ve tecrübelerimi paylaşmaqdır. Bir sualınız olarsa ve ya her hansı bir meslehete ehtiyacınız olarsa, buyurun smile.gif

Вложение  Canon_EOS.JPG   222,77К   108 Количество загрузок _ Вложение  Canon_lens.jpg   169,32К   103 Количество загрузок
  • 0

#2 Maybach

Maybach

Новичок

• Пользователи
  • Pip
  • 35 Сообщений:
  • :

Отправлено 29 Август 2009 - 07:17

Mövzu niye aktual deyil? smile.gif
  • 0

#3 NewAzeri

NewAzeri

Новичок

• Читатели
  • Pip
  • 14 Сообщений:
  • :

Отправлено 10 Сентябрь 2009 - 07:16

QUOTE(Maybach @ Jan 5 2009, 11:01 AM)  

Artıq 5 ile yaxındır ki, foto seneti ile meşqulam. Heveskar kimi hobby olaraq başladığım foto işini telebelik illerimde foto-müxbir olaraq bir neçe il davam etdirdim. Daha sonra öz ixtisasım olan mühendislik sahesinde karyeramı davam etdirdiyim üçün, foto-müxbirliye çox zamanım qalmasa da o zamandan serbest fotoqraf olaraq işimi davam etdirirem.

Bütün bu zaman erzinde işletdiyim yegane marka Canon oldu. En kiçik Powershot 610 ile başladım, hazırki EOS 50D modeline qeder bir çox modeli/obyektivi deyişdim/işletmek imkanım oldu. Neticede Canon marka fotoaparat, obyektiv ve aksessuarlar haqqında xeyli melumatım var. Bu mövzunu da yaratmaqda meqsedim bu melumat ve tecrübelerimi paylaşmaqdır. Bir sualınız olarsa ve ya her hansı bir meslehete ehtiyacınız olarsa, buyurun smile.gif

Вложение  Canon_EOS.JPG   222,77К   108 Количество загрузок _ Вложение  Canon_lens.jpg   169,32К   103 Количество загрузок

Men birinci DSLR camerami 3 4 ay bunnan gabg aldim Nikon D60, Nikon AF-S DX NIKKOR 18-200mm f/3.5-5.6G ED VR II Lens, SP-900 Flash.
Cox degig shekiller cekmek olur, helede manuali tam oxumamisham bimadiyim seyler var. Menim emimogulna Canon 50D var cox xoshuma galir amma bir az yekedir Nikon d60 den. Bu ashagidaki saytda cameralari mugaise ede bilarsiz.

http://www.dpreview....o...90&show=all

Это сообщение было изменено NewAzeri: 10 Сентябрь 2009 - 07:18

• 0

0 пользователей читают этот форум

пользователей, гостей, скрытых