Jump to content

- - - - -

İlk Defe

• You cannot reply to this topic
20 replies to this topic

#1 Janulka

Janulka

Житель

• Постояльцы
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1,369 posts
  • Time Online: 17m 38s

Posted 02 May 2007 - 08:50 AM

EyLeNcE.AZ ile tanışlığınız nece olub ve ne vaxtdan buranın daimi istifadeçisine çevrildiniz ???

• 0

#2 Bende

Bende

Пользователь

• Пользователи
  • PipPipPip
  • 217 posts
  • Time Online: 22s

Posted 02 May 2007 - 10:50 AM

Цитата(Janulka @ May 2 2007, 01:50 AM) View Post

EyLeNcE.AZ ile tanışlığınız nece olub ve ne vaxtdan buranın daimi istifadeçisine çevrildiniz ???

Burada maraqli melumarlar oldugu mene ish yoldashim dedi. Men de daxil oldum bu sayta heqiqeten de maraqli chox yenilikler gordum. Evveller arada bir sonra ise gundelik bu sayta girmeye bashladim. Sehv etmiremse bu ilin mart ayindan daimi istifadechisi olmisham. Yeqin ki beyendiyim sayt olduguna gore daimi istifadechisi olmusham. imhappy.gif good.gif
  • 0

#3 Lovely

Lovely

Новичок

• Пользователи
  • Pip
  • 49 posts
  • :

Posted 02 May 2007 - 12:59 PM

Цитата(Janulka @ May 2 2007, 01:50 AM) View Post

Nece deyerler nostalgiya hissleri bashladi.
Men ilk defe bu sayta texminen kecen ilin may ayinda gelmishem. Onda Fransada-Strasburqda idim ve etrafimda hec bir azerbaycanlinin olmamasi sebebinden oz dilimde danishan ve menimle bir cox uygun cehetleri olan shexslerle munasibet yaratmaga cox ehtiyacim vardi cray.gif
O vaxt geldim, Onda ancaq bloglarda yazirdim, sonra qayitdim Azerbaycana ve o qeder ish-guc oldu ki, hec cur imkan tapib bura gelemmirdim. Bu yaxinlarda imkan edib yene geldim ve gordum ne?! Bay Forum acilib ve cox sevindim biggrin.gif
Burdaki userlerin bir-birine olan xosh ve temennasiz munasibeti cox ureyimcedir. Ustelik... cox cehetler var. Duzdur, ozumu ilk evvel daha cox kenar shexs kimi hiss edirdim, amma indi yavash-yavash her shey duzelir smile.gif

Yaman uzun yazmisham, uzrlu hesab edin sorry.gif
  • 0

#4 Mysterious

Mysterious

Пользователь

• Пользователи
  • PipPipPip
  • 246 posts
  • :

Posted 02 May 2007 - 03:15 PM

Men bu sayta May ayinin evvelleri gelmishem,,,Leylanin toy shekillerine baxmaq isteirdim googleda search eledim bu sayt geldi, he ele o vaxtdan uzv oldum smile.gif chox shadam gozel, seviyyeli insanlari tanimisham bu sayt vasitesi ile thankyou.gif
  • 0

#5 Poison

Poison

Бывалый

• Пользователи
  • PipPipPipPip
  • 378 posts
  • Time Online: 24m 50s

Posted 02 May 2007 - 04:18 PM

2 il yarim bundan evvel Murikin "aznet userleri" "denizi"ne atdigi novbeti spam toruna du6ub qalmi6am biggrin.gif
  • 0

#6 tehmasib

tehmasib

Бывалый

• Пользователи
  • PipPipPipPip
  • 305 posts
  • :

Posted 02 May 2007 - 04:24 PM

Yuxuda gormushem biggrin.gif
  • 0

#7 Realium

Realium

Immortal Fire

• Активисты
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 4,195 posts
  • Time Online: 16d 16h 28m 53s

Posted 02 May 2007 - 06:00 PM

Mən isə bu saytı bilirdim amma düzü elə çox da maraqlanmırdım. Amma forum barəsində maraqlı məlumatlar eşitdiyimə görə eylence.az-ın forumuna yazmağa başladım, nəticədə isə bir çox virtual olsa da dostlarım oldu. Eylence.az-ın ən üstün cəhətlərindən biri isə burada şəxsiyyətə hörmətdir, AZ_UK birində dediyi kimi başqa saytlara girirsən, söyüşün biri bir qəpikəndir amma burada çox gözəl münasibət var. Yaxşı ki, eylence.az var!!!
  • 0

#8 Janulka

Janulka

Житель

• Постояльцы
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1,369 posts

Posted 03 May 2007 - 11:30 PM

Postlara evvel baxırdım, amma comment yazmırdım...Amma daimi istifadeçi olaraq 2006 - cı ilde hardasa oktyabr - noyabr aylarında gelmişem biggrin.gif
  • 0

#9 bakinka_v_NY

bakinka_v_NY

Завсегдатай

• Постояльцы
  • PipPipPipPipPip
  • 572 posts
  • :

Posted 04 May 2007 - 05:12 AM

Oyyy,yadimda deyil ne vaxtdan.ele bilirem 100 ildir buradayam.
  • 0

#10 Lili

Lili

Новичок

• Новенькие
  • Pip
  • 10 posts
  • :

Posted 04 May 2007 - 06:36 AM

Ilk defe dune olmusam Duzu super de deyil amma bos vaxtimi kecirirem de.Amma pis de deyil haaaaaaaaaaaaaaa
  • 0

#11 Krasivaya_Urodina

Krasivaya_Urodina

Новичок

• Пользователи
  • Pip
  • 27 posts
  • :

Posted 13 May 2007 - 02:15 PM

Ilk defe bu sayta 2il bundan qabag daxil olmusham..onudaki 1 tanish var o demishdi mene,deyirdiki gir catina,catina 2 il erzinde 1defede olsun gire bilmemishem sorry.gif komment yazmaga ise teze bashlamisham,ama coxdannan gelirem bu sayta,kecen il etiraflara yazirdim.o vaxti yadimdadiki LADYMARMELAD nikide var idi..ne bilim soradan yazmadim hecne..
  • 0

#12 RLV

RLV

Посетитель

• Пользователи
  • PipPip
  • 73 posts
  • :

Posted 13 May 2007 - 07:48 PM

bu sayti menim poctuma Nurlana addi bir qiz gondermisdir texminen 2005 ilde. SAYT COX XOSUMA GELDI good.gif Comment ise teze baslamisam yazmaga.
  • 0

#13 MASTER_IER

MASTER_IER

Master of Eylence.AZ

• Новенькие
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1,243 posts
  • :

Posted 13 May 2007 - 08:29 PM

Bu Nuralanadan mene de mesaj gelmishdi smile.gif)) 21 oktyabr 2006-ci il saat 22:54:29 smile.gif E-mailimden eseliyib tafdim smile.gif Sonra uzv oldum, 22 Oktyabr 2006 saat 08:24:58-de mesaj geldi ki, bes sizin akkaunt tesdiq olundu smile.gif Uzvluyumden 5 gun sonra Murad mene moderlik teklif etdi ve mende boyuk memnuniyyetle qebul etdim. Ilk bomba da CERNIY YUMOR postu ile partladi smile.gif))) Ne ise.. uzrxahliqdan sonra isler yoluna dusdu.

Indi Eylence.AZ-in super ulduzuyam smile.gif))) (Adam da ozunden bu qeder razi olar?) Hetta Janulka da mene paxilliq edir. smile.gif)) Partlayir paxilligindan tongue.gif smile.gif))))))))
  • 0

#14 Janulka

Janulka

Житель

• Постояльцы
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1,369 posts

Posted 13 May 2007 - 10:27 PM

Pay etona qoymayın geldi laugh.gif
Ade sensen ulduz ??? Ade senden ulduz olsa menden alpinist olar rofl.gif

• 0

#15 Poison

Poison

Бывалый

• Пользователи
  • PipPipPipPip
  • 378 posts
  • Time Online: 24m 50s

Posted 13 May 2007 - 10:42 PM

Цитата(MASTER_IER @ May 14 2007, 12:29 AM) View Post

Uzvluyumden 5 gun sonra Murad mene moderlik teklif etdi ve mende boyuk memnuniyyetle qebul etdim.

Day o 6uvenliyi ki, sen etirafda salmi6din, yazig Murad neyleyeydi laugh.gif
  • 0

#16 MASTER_IER

MASTER_IER

Master of Eylence.AZ

• Новенькие
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1,243 posts
  • :

Posted 14 May 2007 - 09:04 AM

Цитата(Lady Poison @ May 13 2007, 03:42 PM) View Post

Day o 6uvenliyi ki, sen etirafda salmi6din, yazig Murad neyleyeydi laugh.gif

smile.gif)) Zaraza, ne demisdim ki etirafda? smile.gif)

Цитата(Janulka @ May 13 2007, 03:27 PM) View Post

Pay etona qoymayın geldi laugh.gif
Ade sensen ulduz ??? Ade senden ulduz olsa menden alpinist olar rofl.gif

Paxilliqdan cat verir eee tease.gif lol.gif
  • 0

#17 sebishgence

sebishgence

Новичок

• Новенькие
  • Pip
  • 2 posts
  • :

Posted 02 July 2007 - 09:48 AM

salamlar airkiss.gif airkiss.gif men bura texminen 1 hefde evvel qosulmusam.sevinc adli bir qiz yollamisdi.girib baxdim ve xosuma geldi.umid ediremki burada olan insanlala dostluqum yaxsi alinacaq.
  • 0

#18 Sabishka

Sabishka

Пользователь

• Пользователи
  • PipPipPip
  • 188 posts
  • :

Posted 02 July 2007 - 10:27 PM

ayydaaaa men bu ehvalati ne qeder danishacam lol.gif demeli hardasa oktyabr noyabr olardi qalstuk hagginda melumat axtarirdim google search verdim ,gordum qalstukla bagli maragli yazi yazilib, Agsaqqal eminin commentinde daxil oldum Deli balanin bloguna biggrin.gif sonra linkden kecdim Agsaqqalin blogunu oxumaga imhappy.gif sonra dedim gorum bashqa ne var ne yox,baxdim sayta beyendim.hec ne yazmirdim onda.ilk commentim de yadima gelmir harda hacan yazmisham unknw.gif evvel chata istiyirdim amma gire bilmirdim .. registracia oldum melum oldku ki mene hele Java da lazimdi swoon.gif 2 gunde onu axtardim yazdim.girdim i tanish oldum MKU Deli,XAN,Blezx,Mr xxx,Nurashka,Namka, mysterious ,BBG, venik Janulka,witch,Coupe,new azeri ve s..chatdan tanidim:) Lady poison ise meni lap meettel qomushdu lol.gif ele danishir mennen ki ele bildim taniyir meni.sen deme bu loglari oxuyurmush.. lol.gif oyy daa yadima dushdu ordaki prikollarim ehh cvanlig,yene o chat olaydi yene moykada mashin yuyardim yene MKU kino chekerdi lol.gif

Agsaggal emi tnx giverose.gif

Edited by Sabishka, 02 July 2007 - 10:32 PM.

• 0

#19 J_a_m_a_l

J_a_m_a_l

Завсегдатай

• Постояльцы
  • PipPipPipPipPip
  • 513 posts
  • Time Online: 8m 54s

Posted 23 July 2007 - 11:04 PM

Bu sayta choxdan girirem, hardasa kehcen ilden. Ancaq ana bloga nezer yetirirdim, forum ele de maraqlandirmirdi. Bir gun ele bele girdim forumda gezmeye gorek ne tapib eleyirem. Neyse, maraqli geldi. Diger forumlara da girmsihdim burdaki maragi diger forumlar bexsh elememishdi. lk defedir ki, bir forumun uzvuyem. Mayin 31 de ya da 30 du deyesen, qerar verdim ki, men de user olum. Oldum, sonra da chixa bilmirem biggrin.gif blum.gif dance3.gif lol.gif tease.gif yahoo.gif
  • 0

#20 Janulka

Janulka

Житель

• Постояльцы
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1,369 posts

Posted 23 July 2007 - 11:23 PM

Цитата(J_a_m_a_l @ Jul 23 2007, 04:04 PM) View Post

Mayin 31 de ya da 30 du deyesen, qerar verdim ki, men de user olum. Oldum, sonra da chixa bilmirem biggrin.gif blum.gif dance3.gif lol.gif tease.gif yahoo.gif

Bax deqiq vaxta ;=)

Посетитель
**

Из: Belgium

Предупреждения:
(0%) -----

• 0

0 user(s) are reading this topic

members, guests, anonymous users