Jump to content

- - - - -

Bizim radiolar...

• You cannot reply to this topic
42 replies to this topic

#1 *_NuRaSHkA_*

*_NuRaSHkA_*

Пользователь

• Пользователи
  • PipPipPip
  • 294 posts
  • :

Posted 30 January 2007 - 05:02 PM

Salamlar....Eziz Agsaqqal emi demish Elahezret Eylence ehli smile.gif
men isterdim ki,bizim radiolardan danishaq...:)sizin hansi dalga ve hansi xususiyyetine gore xoshunuza gelir(yeni dj-lerine ,musiqi se4imine ve s...)?ve radiolarimizin hansi cehetleri sizi qane etmir...fikirlerinizi bolushseniz sevinerem...

Attached File  ANS_Ch.M..gif   26.06K   158 downloads

Edited by *_NuRaShKa_*, 16 September 2007 - 08:38 PM.

• 0

#2 MASTER_IER

MASTER_IER

Master of Eylence.AZ

• Новенькие
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1,243 posts
  • :

Posted 30 January 2007 - 11:09 PM

Radioya ancaq mashinla gederken qulaq asiramş Harda yaxshi mahniç yaxud maraqli proqram oldu ona da qulaq asiram smile.gif Yeni ferqi yoxdu menim ücün. Teki keyfiyyet olsun.
  • 0

#3 nice

nice

Новичок

• Новенькие
  • Pip
  • 25 posts
  • :

Posted 31 January 2007 - 01:06 PM

Tebrikle bagli verlislere qulaq asanda eseblesirem. Umumiyyetle radioya qulaq asmagi, musiqini xoshlayiram. An cox 106.fm -e qulaq asiram, ama. 106.3-de babat mahnilar olanda cevirirem herden
  • 0

#4 Janulka

Janulka

Житель

• Постояльцы
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1,369 posts
  • Time Online: 17m 38s

Posted 03 February 2007 - 03:43 PM

En xoshladigim Fm..Evveller Lider Fm olub yeni 107 Fm biggrin.gif İndi ise zayi 4ixib beee.gif
Hal-hazirda en 4ox 102, 107.7 Fm - e qulaq asiram herden de 106 laugh.gif
Dj-lerden en 4oox xoshladigim Dj Aynurdu wink.gif

• 0

#5 *_NuRaSHkA_*

*_NuRaSHkA_*

Пользователь

• Пользователи
  • PipPipPip
  • 294 posts
  • :

Posted 04 February 2007 - 04:20 PM

Цитата(Janulka @ Feb 3 2007, 08:43 AM) View Post

Dj-lerden en 4oox xoshladigim Dj Aynurdu wink.gif[/b] [/color]

Aydindi smile.gif lol.gif
  • 0

#6 Poison

Poison

Бывалый

• Пользователи
  • PipPipPipPip
  • 378 posts
  • Time Online: 24m 50s

Posted 13 February 2007 - 01:32 PM

106, Europa plus, vesSalam.Qalani apar tulla bad.gif
hm...106-da Kamalin yeri gorunur sad.gif
  • 0

#7 Janulka

Janulka

Житель

• Постояльцы
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1,369 posts
  • Time Online: 17m 38s

Posted 03 March 2007 - 02:19 PM

Axırı vaxtlar space radio -da pis işlemir...Artırıflar emelli - başlı yu.gif
  • 0

#8 MASTER_IER

MASTER_IER

Master of Eylence.AZ

• Новенькие
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1,243 posts
  • :

Posted 04 March 2007 - 10:33 PM

Цитата(Lady Poison @ Feb 13 2007, 06:32 AM) View Post

106, Europa plus, vesSalam.Qalani apar tulla bad.gif
hm...106-da Kamalin yeri gorunur sad.gif

İsteyirsen tezeden ise berpa eliyim smile.gif beee.gif
  • 0

#9 *_NuRaSHkA_*

*_NuRaSHkA_*

Пользователь

• Пользователи
  • PipPipPip
  • 294 posts
  • :

Posted 05 March 2007 - 09:42 PM

Master meni burda qoyub gedib Kamali ishe duzeldirsen???ade mene ish tap gedim ishleyim de o boyda LLOyd saaa baxir...smile.gif

He menim fikrim ise evveller ANS CHM radiosunu 4ooox dinleyirdim,amma sonralar kollektiv 0 seviyyeye endi...4ox heyf...sad.gif
  • 0

#10 Okroshka

Okroshka

Посетитель

• Пользователи
  • PipPip
  • 50 posts
  • :

Posted 06 March 2007 - 01:29 PM

Evveller butun gunu qulaq asirdim. Hamisini da taniyirdim smile.gif Sonra emelli bashli deyishiklik oldu korlandi bir sozle. Hele-hele heyatda gorenden sonra turkler demishken lap hayal kirikligina ugradim smile.gif www.burc.fm burda burcchular var smile.gif Heyif toy shekillerini yerleshdirme icazem yoxdur blush.gif
  • 0

#11 sensitive

sensitive

Бывалый

• Пользователи
  • PipPipPipPip
  • 441 posts
  • Time Online: 51m 45s

Posted 06 March 2007 - 01:46 PM

Qabaqlar radioya o qeder oyreshmishdim ki gece yatanda da sondurmurdum, men yuxuya gedenden sonra gelib sondururduler. Hetta dersi de radioyla oxuyurdum. En chox ise 106 FM-e qulaq asirdim. Hem musiqileri qesheng olurdu, hem aparicalari digerlerinden seviyyeli idi. Lady-nin sozu olmamishken Kamalin oz xususi yeri vardi radioda. Arada sehv etmiremse Fuadla verilish aparirdi, o da maraqli idi. Diger radiolara ise ele bele arada qulaq asirdim, xoshuma gelen mahni filan olarsa. Son vaxtlar ise, belke de 1 ilden chox radioya qulaq asmaga ne halim, ne hevesim olur. Hem de nedense qabaqki maragim qalmayib.

Xoshuma gelmeyen sheyler radioda:
- aparicinin nitq qusuru, menasiz, bosh-bosh danishigi
- tebrik verilishleri
- tanishliq uchun nomrelerin verilmesi. filan cur oglan axtariram, filan cur qiz axtariram ve s.
- kobud, mentiqsiz dushunce terzine malik adamlarla telefon elaqesinin yaradilmasi.
  • 0

#12 Poison

Poison

Бывалый

• Пользователи
  • PipPipPipPip
  • 378 posts

Posted 06 March 2007 - 03:54 PM

Цитата
He menim fikrim ise evveller ANS CHM radiosunu 4ooox dinleyirdim, ....

18 ya6ima kimi ANS Cm-den ba6qa qulaq asdigim diger radio olmayib. DJ Fateh, Eldar en xo6ladiglarim idi. Birincinin самодовольный dani6igi, ikincinin ise gulmeyi good.gif

Edited by Lady Poison, 06 March 2007 - 03:56 PM.

• 0

#13 Poison

Poison

Бывалый

• Пользователи
  • PipPipPipPip
  • 378 posts

Posted 16 March 2007 - 10:27 AM

Pls gece yarisindan sonra, Ictimai radiodan bir verili6 gedir. Iki nefer aparicisi var. He4 olmasa birce defe, DJ-lerden (dilim de gelmir bele adlandirmaga) birinin dani6igina qulaq asin(du6unurem hansini nezerde tutdugumu qulaq asan kimi bilesiz), sonra da fikrinizi yazin.
bu deh6etdir bad.gif
  • 0

#14 Tunar_nl

Tunar_nl

Пользователь

• Пользователи
  • PipPipPip
  • 121 posts
  • :

Posted 16 March 2007 - 10:42 AM

Menimchun maraqlidir ki Antenn ve Ictimai radiodan bashqa hansi radiolarimiza online qulaq asmaq mumkundur? Bilen varsa plzzz meni de xever elesin.
  • 0

#15 Tunar_nl

Tunar_nl

Пользователь

• Пользователи
  • PipPipPip
  • 121 posts
  • :

Posted 16 March 2007 - 10:55 AM

Цитата(Lady Poison @ Mar 16 2007, 03:27 AM) View Post

Pls gece yarisindan sonra, Ictimai radiodan bir verili6 gedir. Iki nefer aparicisi var. He4 olmasa birce defe, DJ-lerden (dilim de gelmir bele adlandirmaga) birinin dani6igina qulaq asin(du6unurem hansini nezerde tutdugumu qulaq asan kimi bilesiz), sonra da fikrinizi yazin.
bu deh6etdir bad.gif

He men arada qulaq asiram, yeqin futbol sherhchilerini deyirsen. Tamamile raziyam, onlar hele 3-4 il azindan diznleyici kimi staj yigmalidirlar. Birinin lehcesi tamam rayon lehcesidir. Men bildiyim qeder bu bele olmamalidir, xususile radio ve tv uchun xususi kriteryalar var ki, onlarin da biri dialektle, lehce ile danishmamaqdi. Hele sms oxumaqlarini demirem, prikoldu, sms tamam kontekstinden chixir. Ne qeder ki Azerbaycanda day-dayla. hormetle, senol menolumle ishegoturmeler var, butun sahelerde bele problemler olacaq.
Senetine chox boyuk hormet etdiyim Vaqif Semedogludan vaxtile bele bir soz eshitmishdim: Azerbaycanin en boyuk problemlerinden biri kadrlarla baglidir, derd odur ki hech kim oz yerinde deyil!

Edited by Tunar_nl, 16 March 2007 - 10:56 AM.

• 0

#16 *_NuRaSHkA_*

*_NuRaSHkA_*

Пользователь

• Пользователи
  • PipPipPip
  • 294 posts
  • :

Posted 16 March 2007 - 09:57 PM

hmmm....deme-deme Tunar yerimi bilen yoxdu da smile.gif
  • 0

#17 Джябджибони

Джябджибони

Житель

• Пользователи
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1,201 posts
  • :

Posted 17 March 2007 - 09:56 AM

Məndə vaxtilə ANS-də dicey olmuş İsmayılın "Hər səhər" verilişinin yazıları var. Hərdən onlara qulaq asıram və ürəyim açılır. İndiki efirlər çox boz, aparıcılar isə dayazdır.
  • 0

#18 SaintRush

SaintRush

Stranger

• Постояльцы
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1,333 posts
  • Time Online: 23m 57s

Posted 18 March 2007 - 05:28 PM

АНС-ин илк гюнляри яхшы иди... Инди ися умумиятля ики сёзю бирляшдириб бир джюмля гура билмирляр... Дай башга радиолардан хеч данышмырам...
  • 0

#19 *_NuRaSHkA_*

*_NuRaSHkA_*

Пользователь

• Пользователи
  • PipPipPip
  • 294 posts
  • :

Posted 20 March 2007 - 08:16 PM

Цитата(Kidemam @ Mar 17 2007, 02:56 AM) View Post

Məndə vaxtilə ANS-də dicey olmuş İsmayılın "Hər səhər" verilişinin yazıları var. Hərdən onlara qulaq asıram və ürəyim açılır. İndiki efirlər çox boz, aparıcılar isə dayazdır.

Belke gonderesen biz de qulaq asaq blush.gif flirt.gif

Цитата(SaintRush @ Mar 18 2007, 10:28 AM) View Post

АНС-ин илк гюнляри яхшы иди... Инди ися умумиятля ики сёзю бирляшдириб бир джюмля гура билмирляр... Дай башга радиолардан хеч данышмырам...

Amma yene de dinlemeye deyecek tek radio Ansdi mence,men o radioda Fatehden xowum gelirdi,sonra dediler esgerliye gedib...menim en sevimli DJ-im olub smile.gif

Edited by *_NuRaShKa_*, 12 September 2007 - 03:20 PM.

• 0

#20 Джябджибони

Джябджибони

Житель

• Пользователи
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1,201 posts
  • :

Posted 21 March 2007 - 12:34 PM

Цитата(*_NuRaShKa_* @ Mar 20 2007, 11:16 PM) View Post
Fateh u4un olurdum,sonra dediler esgerliye gedib...ne bilim... sad.gif amma menim en sevimli DJ-im olub smile.gif
Məndə olan məlumata görə Fateh əsgərlikdən qayıtmayıb. Hal-hazırda hansısa hərbi hissədə "zampolit" işləyir. Ən azı keçən həftəyə kimi belə idi.
  • 0

0 user(s) are reading this topic

members, guests, anonymous users