Jump to content

- - - - -

Eylencede Virtual Toy

• You cannot reply to this topic
302 replies to this topic

#101 Bende

Bende

Пользователь

• Пользователи
  • PipPipPip
  • 217 posts
  • Time Online: 22s

Posted 02 June 2007 - 07:18 PM

Цитата(Tunar_nl @ Jun 2 2007, 09:40 AM) View Post

Evvala xosh geldin. Toya gecikenlerin ishi agirdi. Tebrikle ish bitmir. Umumen hamiya aid suallar var: Ne mahnisi sifarish eledin, kimle oynamaq isterdin smile.gif , toyun yemek menyusuna munasibetin, ne yeyib ne ichmek isteyirsen, senin gelishin toya ne verecek? Butun bu suallara cavab vermek lazimdi. rtfm.gif smile.gif

Heeeee deyesen men toyda oturasi olmadim. shout.gif
Qardash bele de ki, getsem de qoy suallarina cavab verim gedim deeeee.
Demeli bele Men hansi mahni oldu oynayacam. Narahat olma hamisini bacariram (yeni sen ne chalirsan chal men ele heyvagulunu oynayacam), Sonra kiminle olsa oynayacam, chunki, hamisi oz adamlarimizidi. Ne olsa yeyib ichecem (Amma spirtsiz).
Heeee kechek esas meseleye. Menim Gelishimin toya ne vereceyini uje bilmeyeceksen. Chunki men gedirem. Bura bax-bura bax ozude niye gedirem eeeee. Toyu ele men shenlendirecem. Vse!

• 0

#102 J_a_m_a_l

J_a_m_a_l

Завсегдатай

• Постояльцы
  • PipPipPipPipPip
  • 513 posts
  • Time Online: 8m 54s

Posted 02 June 2007 - 08:11 PM

Devete gore chox sag olun imhappy.gif imhappy.gif imhappy.gif
Her kese eylenceli anlar. Qizishdirin toyu dance3.gif dance3.gif yahoo.gif
  • 0

#103 Tunar_nl

Tunar_nl

Пользователь

• Пользователи
  • PipPipPip
  • 121 posts
  • :

Posted 02 June 2007 - 09:31 PM

Meclisin bu yerinde "EXCLUSIVE COOKIES"ler gelir. Niye exclusive, chunki shirniyyatlarin hazirlanmasinda fotorepartyorumuzun beyle gelinimizi muxtelif anlarda chekdiyi kadrlarindan istifade olunub. Buyurun hansini isteyirsiz goturun, sechim sizindir. Amma yaxshi olar ki, sechiminizle bagli fikrnizi de deyesiz: niye mehz onu sechdiz? smile.gif

1Изображение 2Изображение

3Изображение 4Изображение

5Изображение 6Изображение

7Изображение 8Изображение

Bu arada meclisimize yeni qoshulanlara da bir daha Xosh geldin deyirem. Orda niye dayanmisiz, kechin yuxari basha bye.gif

Edited by Tunar_nl, 02 June 2007 - 09:36 PM.

• 0

#104 AZ_UK

AZ_UK

Пользователь

• Пользователи
  • PipPipPip
  • 221 posts
  • :

Posted 03 June 2007 - 07:05 AM

QUOTE(Tunar_nl @ Jun 2 2007, 10:28 AM) View Post

Aye senin minnetin olsun ki Mikushnan oynamaq nedi ey, hele oynamaga devet etmek barede fikir kechirirsen aglindan. Dunyanin ishine bax eyyy...

Amma oz aramizdi (kimse eshidib bilmesin aa), demirsen bu teklifden sonra novbeti cutluyu elan ederem kitabin baglanar? Gozun gore gore heyatini niye suruyursen uchruma, ichme de bu zehrimari smile.gif

Dedim buna axrincini suzmuyun de...Ne danishirsan???....Men ye'ni dedim ki,menden bashqa hec kim bu cur teklife cur'et eliye bilmez blum.gif ...Niye mehriban ailemize nifaq salirsan?Qoy rahat yashiyag da?! Ale,sen heyatinnan cashka-loshka oynuyursan??Ne cutluk?? Demirsen Koroglu eshider ??? Sen hele onun qardashini tanimirsan...3 defe olimpiya cempionu,4 defe dunya cempionu ve nehayet hacaaaaa shout.gif ....karate uzre karate cempionu...Vallah,bilse hamimizi qirajax...meslehet ozunundu fool.gif ...

Amma shirniyyata soz ola bilmez...e'la alinmishdi...deyirem bu shirniyyatdan sonra bir mezeli ehvalat danishim,qonaqlarin kefin acim....Olmush ehvalatdi,DIQQETLE qulaq asin...Bura teze gelen vaxtlari eshitmishdim ki,1 hemyerlimiz gelir UK-ye,dili yaxshi bilmir....ne ise,hansisa idarede forma doldurmali olur...baxir "name" adin yazir,"surname" familyasin...ne bashivizi agridim,gorur yazilib "sex"...ne yazsa yaxshidir??? yazir "yes,please" lol.gif ....Azerbaycanlidan bundan bashqa ne cavab gozlemek olar dance.gif ???....Biy,gozlemek dedim,yaxshi yadima dushdu,gordum Nushabe oglunun sunnet toyuna IBONU getizdirib,dedim bizim oglan onun oglundan neyi eksikdir ki.....???Belelikle qarshilayin,IBRAHIM TATLISESSSSSS...dayan,bir deqiqe,IBO,qaqa,1-ci mencun Cano-Cano zehmet olmasa....Hamini reqse de'vet edirem:
Karli dagin eteyinde,
Ucan goyercin olsam....
Sharki olsam dillerde,Cano-Cano,
Diyar-Diyar dolashsam... yahoo.gif dance3.gif bye.gif
  • 0

#105 MASTER_IER

MASTER_IER

Master of Eylence.AZ

• Новенькие
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1,243 posts
  • :

Posted 03 June 2007 - 10:49 AM

Toy boyu deyesen Realiumun gunu qara olub lol.gif K_U onu yuxari suruttuyub, asagi suruttuyub lol.gif Allah xosbext elesin... Bir HOP STOP gelsin!!! Odu haaaaaaaaaaaaaaaa :dance2:
  • 0

#106 Namelum_mikrob

Namelum_mikrob

Бывалый

• Пользователи
  • PipPipPipPip
  • 341 posts
  • :

Posted 03 June 2007 - 11:33 AM

Цитата(AZ_UK @ Jun 2 2007, 10:18 AM) View Post

Tunar,
daha denen yaziq istintaqa gelib ki.... lol.gif ?? Ay kishi,bu toydu eee,burda neyniyerler???Yeyib,icib,shenlenerler....Yeyib-icmek demishken,yadima bir kak vseqda sagliq dushub....amma demiyecem,biraz uzundu,gelen defe deyerem,indi telesirem....Ordan bir dene MEDLINNI TANS...ozu de ishiqlari da sondurun....Mikush,gel,seni TANSA de'vet eliyirem thankyou.gif ,onsuz menden bashqa sennen cetin kimse MEDLINNI oynasin lol.gif .... dance3.gif

Heyeeeeee bu nedi can sixici oldu, calib oynadigimiz yerde niye bele sakitcilik oldu? beee.gif Az_uk ozun deyirsen telesirem, ozundu medlinni tansa devet edirsen, her shey cehennnem day ayaqlarimi niye tapdalayirsan??? asvald deyileee qadan alim ayaqdi lol.gif Yenede devetine gore cox sag ol. thankyou.gif

Цитата(Tunar_nl @ Jun 2 2007, 10:28 AM) View Post

Aye senin minnetin olsun ki Mikushnan oynamaq nedi ey, hele oynamaga devet etmek barede fikir kechirirsen aglindan. nea.gif Dunyanin ishine bax eyyy... blink.gif

Amma oz aramizdi (kimse eshidib bilmesin aa), demirsen bu teklifden sonra novbeti cutluyu elan ederem kitabin baglanar? Gozun gore gore heyatini niye suruyursen uchruma, ichme de bu zehrimari smile.gif

Sagoleee Tunar evveli qesheh bashlamishdin, qururlanirdim, birde gordum axirini korladin, ucurum nedi??? shout.gif bu qeder bakteryozam? cray.gif
  • 0

#107 Namelum_mikrob

Namelum_mikrob

Бывалый

• Пользователи
  • PipPipPipPip
  • 341 posts
  • :

Posted 03 June 2007 - 11:41 AM

Цитата(AZ_UK @ Jun 3 2007, 12:05 AM) View Post

Karli dagin eteyinde,
Ucan goyercin olsam....
Sharki olsam dillerde,Cano-Cano,
Diyar-Diyar dolashsam... yahoo.gif dance3.gif bye.gif

AZ_UK- goyercin olmaga ehtiyac yoxdu onsuzda qartal kimi ucub kocmusen UK-a

Ozude bura bax bextimi baglamaq fikrin var???? niye camaati qorxuzursan qardashimla, dinme gorek belke maada elci cixajax. yahoo.gif

4cu ile 5ciden xoshum geldi. 4de U_K ele qoruyur beyiki ayamanin gunudu gozumun agi qarasi birini tapmisham alarlar elimden. 5cideki Realium qardash kitabin baglandi heni deyende fikirlesherdin. vsyo getdin sen elli ayaqli. bye.gif Allah xoshbext etsin.

.

Edited by Namelum_mikrob, 03 June 2007 - 11:42 AM.

• 0

#108 AZ_UK

AZ_UK

Пользователь

• Пользователи
  • PipPipPip
  • 221 posts
  • :

Posted 03 June 2007 - 12:03 PM

QUOTE(Namelum_mikrob @ Jun 3 2007, 04:41 AM) View Post

4de U_K ele qoruyur beyiki ayamanin gunudu gozumun agi qarasi birini tapmisham alarlar elimden.
.

Ay senin qramatika muellimivin neyin deyim,ay qiz,biraz da danishsan soyeceksen bizi....UK yox ee,K_U punish.gif ,camaat ele biler meni deyirsen,ALLAAAAAA.......
  • 0

#109 Namelum_mikrob

Namelum_mikrob

Бывалый

• Пользователи
  • PipPipPipPip
  • 341 posts
  • :

Posted 03 June 2007 - 12:13 PM

Цитата(AZ_UK @ Jun 3 2007, 05:03 AM) View Post

Ay senin qramatika muellimivin neyin deyim,ay qiz,biraz da danishsan soyeceksen bizi....UK yox ee,K_U punish.gif ,camaat ele biler meni deyirsen,ALLAAAAAA.......

ey ne edim bashimi o qeder xarab elemisen hele bir danishmaga dilinde var.

loool kecen seferde masterin adini sehv yazmishdim. lol.gif

Nedi??? lol.gif lol.gif lol.gif Uku gordun sevindin??? lol.gif lol.gif

Edited by Namelum_mikrob, 03 June 2007 - 12:14 PM.

• 0

#110 Sabishka

Sabishka

Пользователь

• Пользователи
  • PipPipPip
  • 188 posts
  • :

Posted 03 June 2007 - 12:31 PM

Ordan bir Vagzali smile.gif

Pencereden dash gelir
Xumar gozden yash gelir
Ay meclis ehli
Meclise ash gelir biggrin.gif bey dursun nemerimi versin dance.gif

Изображение

• 0

#111 Namelum_mikrob

Namelum_mikrob

Бывалый

• Пользователи
  • PipPipPipPip
  • 341 posts
  • :

Posted 03 June 2007 - 12:37 PM

hmmmmmmmmmmmmmmmm Sebish sen meni lap bir teher etdin, ash istedim. Gedim mamaya deyim ash bishirsin qarayla.

P.s. be bunun odu hani???? unknw.gif
  • 0

#112 Tunar_nl

Tunar_nl

Пользователь

• Пользователи
  • PipPipPip
  • 121 posts
  • :

Posted 03 June 2007 - 12:43 PM

Цитата(Sabishka @ Jun 3 2007, 05:31 AM) View Post

Ordan bir Vagzali smile.gif

Pencereden dash gelir
Xumar gozden yash gelir
Ay meclis ehli
Meclise ash gelir biggrin.gif bey dursun nemerimi versin dance.gif

Изображение

WOOW.. ASHHHH...wacko.gif Ay qiz, ne deyim sene, bizi deli elemek isteyirsen? Demirsen birteher olariq? Indi gerek Azerbaycana gelene kimi bu sehifeye baxmiyim smile.gif
  • 0

#113 Namelum_mikrob

Namelum_mikrob

Бывалый

• Пользователи
  • PipPipPipPip
  • 341 posts
  • :

Posted 03 June 2007 - 12:45 PM

Цитата(Tunar_nl @ Jun 3 2007, 05:43 AM) View Post

WOOW.. ASHHHH...wacko.gif Ay qiz, ne deyim sene, bizi deli elemek isteyirsen? Demirsen birteher olariq? Indi gerek Azerbaycana gelene kimi bu sehifeye baxmiyim smile.gif

Tunar deyesen Dkla Niderlanddan indi bir cay axacaq Azerbaycana qeder. cray.gif
  • 0

#114 Tunar_nl

Tunar_nl

Пользователь

• Пользователи
  • PipPipPip
  • 121 posts
  • :

Posted 03 June 2007 - 12:47 PM

crazypilot.gif
Цитата(Namelum_mikrob @ Jun 3 2007, 05:37 AM) View Post

hmmmmmmmmmmmmmmmm Sebish sen meni lap bir teher etdin, ash istedim. Gedim mamaya deyim ash bishirsin qarayla.

Yaxinda sensen, gozle gelirem, mamana de telesmesin smile.gif UK, bagishda brat men getdim, qarin qardasha baxmir crazypilot.gif Sen hele ki virtual toyu yola ver.. wink.gif

Цитата(Namelum_mikrob @ Jun 3 2007, 05:45 AM) View Post

Tunar deyesen Dkla Niderlanddan indi bir cay axacaq Azerbaycana qeder. cray.gif

Chay nedi eyy, ozum gelirem.. GOZLE, BASHLAMAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!!!!!

Edited by Tunar_nl, 03 June 2007 - 12:47 PM.

• 0

#115 J_a_m_a_l

J_a_m_a_l

Завсегдатай

• Постояльцы
  • PipPipPipPipPip
  • 513 posts
  • Time Online: 8m 54s

Posted 03 June 2007 - 12:54 PM

Цитата(Namelum_mikrob @ Jun 3 2007, 05:37 AM) View Post

Bishiresi olsaq bizi de nezere alin. Tunarla gelecem crazypilot.gif dance3.gif good.gif
  • 0

#116 Realium

Realium

Immortal Fire

• Активисты
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 4,195 posts
  • Time Online: 16d 16h 28m 53s

Posted 03 June 2007 - 01:04 PM

Heyyyyy, uşaqlar bu nədi belə?! mad.gif Başınız bir-birinizə qarışıb bəylə, gəlin burada yadınızdan çıxıb. Çuçila deyilik axı... shout.gif
  • 0

#117 Namelum_mikrob

Namelum_mikrob

Бывалый

• Пользователи
  • PipPipPipPip
  • 341 posts
  • :

Posted 03 June 2007 - 01:14 PM

Cucila sende gel bize blum.gif . Tunar Jamal AZ_Uk gelineee anam qesheh ash suzecek sabah dance3.gif qeriblere qonaqliq verim savab ish qazanim magil. Jamal bajinida gotur gel. Helelik qonshulara qonaqliq verim sonra Mystle Tehmasib, agsaqqala ayka bakinka gelin gorek. menim anamin ashina catan olmaz. yahoo.gif uraaaa toy evi kocur bize.
  • 0

#118 Realium

Realium

Immortal Fire

• Активисты
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 4,195 posts
  • Time Online: 16d 16h 28m 53s

Posted 03 June 2007 - 01:31 PM

Цитата(Namelum_mikrob @ Jun 3 2007, 06:14 AM) View Post

Cucila sende gel bize blum.gif . Tunar Jamal AZ_Uk gelineee anam qesheh ash suzecek sabah dance3.gif qeriblere qonaqliq verim savab ish qazanim magil. Jamal bajinida gotur gel. Helelik qonshulara qonaqliq verim sonra Mystle Tehmasib, agsaqqala ayka bakinka gelin gorek. menim anamin ashina catan olmaz. yahoo.gif uraaaa toy evi kocur bize.

Aaaa, bu nədi belə??? Bacişkam məni aş yeməyə çağırmır. cray.gif Yaxşı aş üçün Antarktidaya da getməyə dəyər!!! imhappy.gif
  • 0

#119 AZ_UK

AZ_UK

Пользователь

• Пользователи
  • PipPipPip
  • 221 posts
  • :

Posted 03 June 2007 - 01:35 PM

QUOTE(Realium @ Jun 3 2007, 06:31 AM) View Post

Aaaa, bu nədi belə??? Bacişkam məni aş yeməyə çağırmır. cray.gif Yaxşı aş üçün Antarktidaya da getməyə dəyər!!! imhappy.gif

Fikir eleme,qaqashin olmuyub ki,seni bura esl Talish ashina de'vet eliyerem,levengisiyle bir yerde blum.gif ....Tunari gordun de,ashi goren kimi yasin yaddan cixdi beee.gif
  • 0

#120 Krasivaya_Urodina

Krasivaya_Urodina

Новичок

• Пользователи
  • Pip
  • 27 posts
  • :

Posted 03 June 2007 - 01:36 PM

[quote name='Tunar_nl' date='Jun 2 2007, 02:31 PM' post='40075']
Meclisin bu yerinde "EXCLUSIVE COOKIES"ler gelir. Niye exclusive, chunki shirniyyatlarin hazirlanmasinda fotorepartyorumuzun beyle gelinimizi muxtelif anlarda chekdiyi kadrlarindan istifade olunub.
Booooooyyyyyyyyy Tunarrrrr bu shekilleri hardan cekmisiz? blush.gif 3cu shekilde gorduyunuz kimi,dedim qoy bunun gozunun odun 1ci men alim ele dance3.gif Sora durub qacmag istedi,tutdum yaxasindan,dedim hara qacirsan eeeeee?? Gel kec bu yana punish.gif
lol.gif
  • 0

0 user(s) are reading this topic

members, guests, anonymous users