Jump to content

- - - - -

Mekteb İllerinden sonra Heyatım

• You cannot reply to this topic
24 replies to this topic

#1 Janulka

Janulka

Житель

• Постояльцы
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1,369 posts
  • Time Online: 17m 38s

Posted 26 June 2007 - 04:28 AM

Her bir uşaq mektebi bitirdikden sonra yəni 17-18 yaşlarında tam azad, emek qabiliyyetli bir vetendaş sayılır smile.gif Belelikle sual:
Siz mektebi bitirdikden sonra özünüzde ne kimi deyişiklikler hiss etmisiniz???
`1`
ИзображениеИзображение
`2`
Изображение
`3`
Изображение
`4`
Изображение

• 0

#2 Esta

Esta

Бывалый

• Пользователи
  • PipPipPipPip
  • 322 posts
  • :

Posted 28 June 2007 - 05:26 AM

Məktəbi bitirəndən heç dəyişməmişəm.
  • 0

#3 Sun_Set

Sun_Set

Бывалый

• Постояльцы
  • PipPipPipPip
  • 462 posts
  • :

Posted 28 June 2007 - 06:19 AM

Mekteb illerinnen beri 4oooxx lap 4ox deyiwib!!ozumde ele etrafimdakilarda biggrin.gif

QUOTE(Esta @ Jun 27 2007, 10:26 PM) View Post

Məktəbi bitirəndən heç dəyişməmişəm.

ele uwaq kimi qalmisan??? wink.gif
  • 0

#4 slaveoftime

slaveoftime

Завсегдатай

• Постояльцы
  • PipPipPipPipPip
  • 587 posts
  • :

Posted 28 June 2007 - 07:00 AM

Hər şey dəyişib.Bəzən yadıma salanda bəzi hərəkətlərim özümə gülməli gəlir.Eh. Amma çox maraqlı zaman idi.
  • 0

#5 Realium

Realium

Immortal Fire

• Активисты
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 4,195 posts
  • Time Online: 16d 16h 28m 53s

Posted 28 June 2007 - 07:31 AM

Düzünü desəm heç özüm də bilmrəm ki, nəsə dəyişib ya yox... smile.gif
  • 0

#6 sensitive

sensitive

Бывалый

• Пользователи
  • PipPipPipPip
  • 441 posts
  • Time Online: 51m 45s

Posted 28 June 2007 - 10:38 AM

Chox shey, dushunce terzim, davranishim, yegane deyishmeyen ise xarakterimdir.
  • 0

#7 Poison

Poison

Бывалый

• Пользователи
  • PipPipPipPip
  • 378 posts
  • Time Online: 24m 50s

Posted 28 June 2007 - 11:24 AM

Əlbəttə dəyişmişəm. Ən azından məktəb illərimdə yaşadığım mühitlə indiki yaşadığım mühiti müqayisə etmək bəs edir. Yaxşı odur ki, daha səbrli olmuşam, pis isə, o vaxtlar indikindən daha mübariz idim.
  • 0

#8 Sabishka

Sabishka

Пользователь

• Пользователи
  • PipPipPip
  • 188 posts
  • :

Posted 28 June 2007 - 10:02 PM

Movzuya bax ee ,kakraz bu gun kecmish sinif yoldashim bir ish ucun bize gelmishdi , bir az kecmish gunlerden danishdig,sinif ushaglarinin mektebden sonraki heyati ,deyishilmesi filan smile.gif bir de mekteb xatireleri. bu ushagnan ne qeder dalashirdig lol.gif deyirem yadinda mamani ustume getirmishdin tease.gif axir menim elimden 8cisinifde chixdi getdi mektebden biggrin.gif menim deyishmeyimi de dedi dedi seni bir defe kucede gordum tanimadim wink.gif dedim bilirem choxu tanimir dance3.gif
Deyishiklik mende hegigeten chox olub, hem xarici gorunushumden hem dunyagorushumden,heyata baxishim chox deyishib smile.gif

Edited by Sabishka, 28 June 2007 - 10:10 PM.

• 0

#9 Realium

Realium

Immortal Fire

• Активисты
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 4,195 posts

Posted 28 June 2007 - 10:10 PM

Цитата(Sabishka @ Jun 28 2007, 03:02 PM) View Post

Movzuya bax ee ,kakraz bu gun kecmish sinif yoldashim bir ish ucun bize gelmishdi , bir az kecmish gunlerden danishdig,sinif ushaglarinin mektebden sonraki heyati ,deyishilmesi filan smile.gif bir de mekteb xatireleri. bu ushagnan ne qeder dalashirdig lol.gif deyirem yadinda mamani ustume getirmishdin tease.gif axir menim elimden 8cisinifde chixdi getdi mektebden biggrin.gif menim deyishmeyimi de dedi dedi seni bir defe kucede gordum tanimadim wink.gif dedim bilirem choxu tanimir dance3.gif
Deyishiklik mende hegigeten chox olub, hem xarici gorunushumden hem dunyagorushumden,heyata baxishim chox deyishib smile.gif

Bilmirəm ya tək özümdədir ya da hamıda amma onu 100% deyə bilərəm ki xarici görünüş çox dəyişir... Daxil isə belə demək olarsa insanın dünya görüşü dəyişir başqa mmm......

• 0

#10 Janulka

Janulka

Житель

• Постояльцы
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1,369 posts
  • Time Online: 17m 38s

Posted 30 June 2007 - 08:22 AM

Deyişiklik ele de olmayıb, amma mektebde haqqımda gopologiya elmi sayesinde düşünülmüş, olmazın ve yayılmış şayelerin olması meni daha da möhkem ve her bir şayelere qarşı daha dözümlü, daha da soyuqanlı edib...Evvel düşünürdümse filan şeyi etsem camaat ne düşüner ve neler danışarlar...İndi ise heç veycime deyil...Etdiyim hereketler elbetdeki cızıqdan çıxmamaq şerti ile edirem!!!

Bir de Allaha olan sevqi meni цooox deyişdirib...

Edited by Janulka, 30 June 2007 - 08:25 AM.

• 0

#11 Miledi_NY

Miledi_NY

Новичок

• Пользователи
  • Pip
  • 34 posts
  • :

Posted 03 April 2008 - 01:30 AM

ehh ,mekteb illerim ucun cox darixmisham...
o iller cox qaygisiz ,decel ,erkoyun qiz idim ,butun muellimlerim nazimla oynayirdilar cunki decel de olsam elaci shagird idim)mektebimizin gozu idim)gozel vaxtlar idi...
Amma indi decelliyim yox olub ,o qaygisiz heyatdan da hecne qalmayib ,heyatim qaygilarla doludu...xarakterimde cox deyisiklikler olub amma mekteb illerimi xatirlayanda ozumu kovrelmekden saxlaya bilmirem ,kash ki bir gunluk de olsa o gunlere qayida bileydim...
  • 0

#12 Mafioz

Mafioz

Посетитель

• Пользователи
  • PipPip
  • 65 posts
  • :

Posted 03 April 2008 - 08:24 AM

Məktəb illərindən sonra çox dəyişikliklər olub.
  • 0

#13 Bende

Bende

Пользователь

• Пользователи
  • PipPipPip
  • 217 posts
  • Time Online: 22s

Posted 03 April 2008 - 08:42 AM

Heeee men deyishmishem, hem de chox. Tatamamen deyishmishem. Amma bir sheyi qeyd edim ki, men hemishe indi olgum kimi olmusham, daxilim ele xaricim tamamen ferqli idi. Oldugum kimi gorunmemishem.duzu bu sonuncu siniflere qeder olub. Eshiiii fikir vermeyin muharibenin qizgin vaxtlari idi de (1941-1945) lol.gif

• 0

#14 Realium

Realium

Immortal Fire

• Активисты
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 4,195 posts

Posted 03 April 2008 - 08:52 PM

Bir neçə dəqiqə bundan əvvəl sinif yoldaşım mənə sms göndərdi ki, bazar günü görüşürük. HƏddindən artıq çox sevindim, artıq indidən səbirsizləməyə başlamışam, çünki artıq 1 ildən çox olar ki onları görmürəm.

Belə də isə məktəb illərindəki mənlə indiki arasında çox fərqlər var.

• 0

#15 Alice In Chains

Alice In Chains

Завсегдатай

• Постояльцы
  • PipPipPipPipPip
  • 571 posts
  • :

Posted 11 April 2008 - 02:06 PM

yox , ele cox sey deyismeyib sadece evveller optimist idim , deyirdimki belki universitet heyati menali olar , amma yanildim
  • 0

#16 S_e_v_a_

S_e_v_a_

Новичок

• Пользователи
  • Pip
  • 12 posts
  • :

Posted 11 April 2008 - 03:25 PM

men inshallah bu il bitirim sonra deyerem.gorum deyishecem ya yox. bye.gif
  • 0

#17 Nata

Nata

Посетитель

• Пользователи
  • PipPip
  • 61 posts
  • :

Posted 13 April 2008 - 02:32 PM

Məndə elə böyük dəyişiklik yoxdu.Xarakterim heç dəyişməyib.Düşüncə tərzim və dünyagörüşüm artıb.Xarici görünüşümdə bir az fərq var,o da məncə geyimlə əlaqədardi.
  • 0

#18 VaBeNe

VaBeNe

Новичок

• Пользователи
  • Pip
  • 16 posts
  • :

Posted 18 June 2008 - 06:20 PM

Artiq 8 ildir ki mektebi bitirmishem.Oz gucume inanmagi,qerarli olub atdim atmagi oyrenmishem.
  • 0

#19 timeless

timeless

Новичок

• Пользователи
  • Pip
  • 39 posts
  • :

Posted 23 July 2008 - 04:29 PM

universitete qebul oldugum vaxtlardan sonraki vaxtlar omrumun en maraqli ceken vaxtlaridir
  • 0

#20 NuRR

NuRR

Посетитель

• Пользователи
  • PipPip
  • 90 posts
  • :

Posted 27 July 2008 - 08:48 PM

Цитата(timeless @ Jul 23 2008, 07:29 PM) View Post

universitete qebul oldugum vaxtlardan sonraki vaxtlar omrumun en maraqli ceken vaxtlaridir

Menim ucun mekteb men 9-cu sinifde oxuyanda maraqli olub.10-11-ci sinif hec maraqli kecmeyib...dersden basimi qaldirib etrafima baxa bilirdim ki...ne ise!O qeder de darixmiram o gunler ucun..Indi zahiren deyismisem,amma daxilen,dusunce terzim o qeder de yox!Daha da optimist olmusam,deyib-gulen omusam evvelki durgunlugumdan eser-elamet qalmayib! dance3.gif Sebeb ise universitet heyati idi deye dusunurem,cunki tetil baslayandan beri qayitmisam evvelki halima lol.gif odur ki,sebirsizlikle derslerin acilmasini gozleyirem! blum.gif
  • 0

0 user(s) are reading this topic

members, guests, anonymous users