Jump to content

- - - - -

Azərbaycanımıza səyahət

• You cannot reply to this topic
26 replies to this topic

#21 MASTER_IER

MASTER_IER

Master of Eylence.AZ

• Новенькие
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1,243 posts
  • :

Posted 24 May 2007 - 05:41 PM

Цитата(Janulka @ May 24 2007, 04:37 AM) View Post

Heee demeli beleee...Sazı aldı görek ne dedi rofl.gif
5 gün bundan qabaq yene istirahete getmişdim...Düzdü 5 gün istirahet etdim, lakin sizler üçün heqiqeten de цoooxlu - цoooxlu darıxDım...Hetta yuxada da sizlerin comment' lerinizi görürdüm sad.gif
.

Olmursen de deyirem smile.gif) Adam gedende xeber eliyer de. Men de bilerdim ki, 5 gun postu 10-10 qoymaq lazimdir smile.gif
  • 0

#22 Polis

Polis

Новичок

• Новенькие
  • Pip
  • 10 posts
  • :

Posted 16 July 2007 - 08:47 AM

Men Seki ,Qax,Ismayilli,Samaxi,Quba,Oguzda.olmusam her il gedirem.Indi oradan yaziram.
  • 0

#23 Krasivaya_Urodina

Krasivaya_Urodina

Новичок

• Пользователи
  • Pip
  • 27 posts
  • :

Posted 16 July 2007 - 09:06 AM

Yeriiiiviiiiiiz melum......men de istirahetden teze gelmishem..10 gun gezdim.. Dogma veten Massali,Lenkeran,Lerik,Astara,Yardimli,Istisu ve s...Cox gozel yerlerdi..Hamsi tebii gozelliklerdi..Gozel istirahet yerleri de var...Nabran kimi sunii yerler deyil,hamsi tebiidi smile.gif
  • 0

#24 Sabishka

Sabishka

Пользователь

• Пользователи
  • PipPipPip
  • 188 posts
  • :

Posted 17 July 2007 - 09:09 PM

Цитата(Krasivaya_Urodina @ Jul 16 2007, 02:06 AM) View Post

Yeriiiiviiiiiiz melum......men de istirahetden teze gelmishem..10 gun gezdim.. Dogma veten Massali,Lenkeran,Lerik,Astara,Yardimli,Istisu ve s...Cox gozel yerlerdi..Hamsi tebii gozelliklerdi..Gozel istirahet yerleri de var...Nabran kimi sunii yerler deyil,hamsi tebiidi smile.gif

Urodina neyleyek ki biz talish deyilik tongue.gif
  • 0

#25 Realium

Realium

Immortal Fire

• Активисты
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 4,195 posts
  • Time Online: 16d 16h 28m 53s

Posted 17 July 2007 - 09:47 PM

Цитата(Krasivaya_Urodina @ Jul 16 2007, 02:06 AM) View Post

Nabran niyə süni olur ki??? Sən belə çıxır ki, əsil Nabran görməmisən! Orada yerlər var eee min dənə Lənkəran gəlsə yenə də əvəz edə bilməz!!! lol.gif
  • 0

#26 J_a_m_a_l

J_a_m_a_l

Завсегдатай

• Постояльцы
  • PipPipPipPipPip
  • 513 posts
  • Time Online: 8m 54s

Posted 17 July 2007 - 10:43 PM

QUOTE(Realium @ Jul 17 2007, 02:47 PM) View Post

Nabran niyə süni olur ki??? Sən belə çıxır ki, əsil Nabran görməmisən! Orada yerlər var eee min dənə Lənkəran gəlsə yenə də əvəz edə bilməz!!! lol.gif

Sozun duzu Nabranda olmamisham, elbette onun gozl yerleri var yeni insan eli deymeyen yerlerini nezerde tuturam, qalan hamisi ise sunidir, yeni insan terefinden duzelme. Originalin yerini de suni shey vermir. smile.gif
  • 0

#27 HIRA

HIRA

Бывалый

• Пользователи
  • PipPipPipPip
  • 309 posts
  • :

Posted 21 August 2008 - 06:24 PM

Boyuk Qafqazin cenub sherq yamacinda- Devechi(Chiraqqala), Xachmaz, Quba,Nabran.Xizi,Altiagac
Cenub qerb yamacinda-Shamaxi,Ismayilli(Lahic),Qebele, Sheki,Oguz, Qax(Ilisu),Zaqatala,Balaken
Talish daglarinda- Masalli, Lerik,Astara
Kichik Qafqazda-Zengilan (alinmamishdan bir neche ay evvel),Gence,Tovuz,Xanlar ve s
Aran rayonlarinda da olmusham,ushaqligimda hetta yashamisham bir muddet.Ayriliqda xususi gormeli yerleri var,amma ,esasen , istirahet zonasi deyil
Belke unutdugum yerler de oldu.Bir Dagliq Qarabagda olmamisham,bir de Naxchivanda.Cox isterdim Batabat golunde, Eshabi Kehf magarasini ziyaret edim.Inshallah qismet olar tezlikle
Yazdigim bolgelerin en gozel ve tarixi yerlerini gezmishem.
En sevdiyim yerleri Goy gol,Maralgol,Tengealti,Marxal,Shekinin kucheleri,Lahica geden yol (sildirim qayalar)
En cox adrenalin veren Balakende Katex shelalesi:)Ora dushmek her ogulun ishi deyil.Dushdukce, veziyyet gerginleshir,seninle birlikde dushenler yavas-yavas geri qayidir.10 neferle getmishdinse shelaleye 3 nefer chatir imhappy.gif
Maralgolde gozelliye ele uymushdum ki,kamerayla birlikde golu qucaqlamisham:)Kam. da en gozel anlarini ele o golde yashadi....
Azerbaycandan gozel yer hele ki gormemishem..Her yere aid xosh teessuratlar ve xatireler var

• 0

0 user(s) are reading this topic

members, guests, anonymous users