Jump to content

- - - - -

Axtardığınız mahnılar

• You cannot reply to this topic
335 replies to this topic

#101 MASTER_IER

MASTER_IER

Master of Eylence.AZ

• Новенькие
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1,243 posts
  • :

Posted 24 May 2007 - 09:20 PM

Bu filmde en xosladigim mahni Babekin Pervini aparacagina soz verdiyi hissedir.

Attached File  Babek_1979__9.JPG   8.18K   40 downloads

BURADAN YUKLE
  • 0

#102 AZ_UK

AZ_UK

Пользователь

• Пользователи
  • PipPipPip
  • 221 posts
  • :

Posted 24 May 2007 - 10:09 PM

QUOTE(MASTER_IER @ May 24 2007, 01:49 PM) View Post

Sekille yola ver helelik, sonrasina baxariq smile.gif))

Ta yaxshi ala mahnini smile.gif
BURADAN YUKLE

Sagol,ay qaqash,ele hazirlashirdim shekli cixardim,boyudum,helelik asim mashindan lol.gif ,gordum uje mahnini da yerleshdirmisen,amma ishde yukleye bilmirem,seher evde yukleyib baxaram,gorum men deyen mahnidi thankyou.gif ,cox sagol,
  • 0

#103 Scout

Scout

Посетитель

• Пользователи
  • PipPip
  • 85 posts
  • :

Posted 25 May 2007 - 02:08 AM

Цитата(Sun_Set @ May 24 2007, 09:55 AM) View Post

4ox sag ooooooollll!!! woowww!Mp3 u gorende deli oldum!!4ooox 4ox 4ox sag ol good.gif blush.gif imhappy.gif

Dəyməz, sağliqla dinləyin. smile.gif

• 0

#104 Scout

Scout

Посетитель

• Пользователи
  • PipPip
  • 85 posts
  • :

Posted 25 May 2007 - 02:21 AM

Mən bir mahnı axtarıram. Amma bilmirəm heç bu axtardığım, ayrıca mahnı şəklində var, ya yoxdur. Deyim, bəlkə bildiz. Deməli Scooterin bir mahnısı var, "Siberia" adlanır. Orda ancaq musiqi gedir, arada bir qız səsi ilə bir neçə kəlmə oxunur, kak budto mix olunub (Bəlkə də elə mahnının olmuşu elədir, dəqiq bilmirəm). O kəlmələr nəsə türkdilli xalqların sözlərinə oxşayır: "Yar yari, sən ağlama..." Amma deməzdim türkcədir. Mən isə bu sözlərin hansısa başqa br mahnıdan götürüldüyünü düşünüb (burda mix olunduğunu), o mahnının özünü axtarıram. Belə düşünməyimin səbəbi isə, "Klon" serialında həmin bu kəlmələrin bir az da uzun variantı, tamamilə başqa tempdə (yəni, "Siberia" mahnısının tempi deyil, musiqisiz variantda gedir kinoda, muğamatfason bir şey) getmesidir. Ona görə düşünürəm ki, bu, əslində başqa mahnıdır. Kim oxuyur, adı nədir bilmirəm. Kömək etsəniz, şad olaram.
P.S. Nə uzun yazdım, camaatın hövsələsi çatsa axıracan oxumağa, böyük şeydir. smile.gif
  • 0

#105 Mysterious

Mysterious

Пользователь

• Пользователи
  • PipPipPip
  • 246 posts
  • :

Posted 25 May 2007 - 02:48 AM

QUOTE(Scout @ May 24 2007, 07:21 PM) View Post

Mən bir mahnı axtarıram. Amma bilmirəm heç bu axtardığım, ayrıca mahnı şəklində var, ya yoxdur. Deyim, bəlkə bildiz. Deməli Scooterin bir mahnısı var, "Siberia" adlanır. Orda ancaq musiqi gedir, arada bir qız səsi ilə bir neçə kəlmə oxunur, kak budto mix olunub (Bəlkə də elə mahnının olmuşu elədir, dəqiq bilmirəm). O kəlmələr nəsə türkdilli xalqların sözlərinə oxşayır: "Yar yari, sən ağlama..." Amma deməzdim türkcədir. Mən isə bu sözlərin hansısa başqa br mahnıdan götürüldüyünü düşünüb (burda mix olunduğunu), o mahnının özünü axtarıram. Belə düşünməyimin səbəbi isə, "Klon" serialında həmin bu kəlmələrin bir az da uzun variantı, tamamilə başqa tempdə (yəni, "Siberia" mahnısının tempi deyil, musiqisiz variantda gedir kinoda, muğamatfason bir şey) getmesidir. Ona görə düşünürəm ki, bu, əslində başqa mahnıdır. Kim oxuyur, adı nədir bilmirəm. Kömək etsəniz, şad olaram.
P.S. Nə uzun yazdım, camaatın hövsələsi çatsa axıracan oxumağa, böyük şeydir. smile.gif

Buyurun smile.gif umud edirem dediyiniz mahnidir...

Attached Files

Edited by Mysterious, 25 May 2007 - 02:52 AM.

• 0

#106 Scout

Scout

Посетитель

• Пользователи
  • PipPip
  • 85 posts
  • :

Posted 25 May 2007 - 04:01 PM

Цитата(Mysterious @ May 25 2007, 06:48 AM) View Post

Buyurun smile.gif umud edirem dediyiniz mahnidir...

Ya mən düz anlata bilməmişəm, ya da siz yaxşı anlamamısınız. Scooterin mahnısı məndə var çoxdan, mən Klon serialinda gedən variantı axtarıran, əgər həqiqətən də varsa elə bir variant. Orda Scooterin mahnısı deyil, ancaq o mahnıda səsi gedən türkdilli qızın səsini verirlər. Serialda eşitməmisinizsə o mahnını, dəqiq bilməyəcəksiz mən nəyi deyirəm. smile.gif
  • 0

#107 Sun_Set

Sun_Set

Бывалый

• Постояльцы
  • PipPipPipPip
  • 462 posts
  • :

Posted 25 May 2007 - 04:40 PM

QUOTE(Scout @ May 25 2007, 09:01 AM) View Post

Ya mən düz anlata bilməmişəm, ya da siz yaxşı anlamamısınız. Scooterin mahnısı məndə var çoxdan, mən Klon serialinda gedən variantı axtarıran, əgər həqiqətən də varsa elə bir variant. Orda Scooterin mahnısı deyil, ancaq o mahnıda səsi gedən türkdilli qızın səsini verirlər. Serialda eşitməmisinizsə o mahnını, dəqiq bilməyəcəksiz mən nəyi deyirəm. smile.gif

mende klonun MP3 CDsi var.butun mahnilarda orda var.sen aydin bawa sal mahninin adini.nese he4 ne qana bilmedim hansi mahnidi o ele
  • 0

#108 Scout

Scout

Посетитель

• Пользователи
  • PipPip
  • 85 posts
  • :

Posted 25 May 2007 - 06:41 PM

Цитата(Sun_Set @ May 25 2007, 08:40 PM) View Post

mende klonun MP3 CDsi var.butun mahnilarda orda var.sen aydin bawa sal mahninin adini.nese he4 ne qana bilmedim hansi mahnidi o ele

Mən yəni belə qəliz yazmışam ki, heç kim düz anlaya bilmir? sad.gif Mahnının adını bilsəm axtarardım özüm. İş də orasındadır ki, mən bir dəfə bir saytdan Klonun bütün soundtrack-lərini dinlədim, dediyim orda yox idi. Scooterin mahnısını ona görə dedim ki, mən, bəlkə tez anlayasız mən nəyi nəzərdə tuturam. Klonda gedən o parça, musiqisiz gedir, elə bir qız səsi ilə, muğamat kimi "Yar yari, sən ağlama..." kəlmələri oxunur. O kəlmələr də Scooterin bu dediyim mahnısında mix olunmuş kimi oxunur. Niyə mən fikirləşirəm ki, bu qız bu mahnını ayrıca oxuyur, çünki əgər Klondakı parça imenno Scooterin mahnısı olsaydı, Scooterin mahnısının tempində gedərdi, day musiqisiz variantda yox. Həm də kinoda Scooterin mahnısındakından ("Yar yari, sən ağlama...") daha çox kəlmə oxunur, yadımda qalmayıb dəqiq. Deyirəm bəlkə bu mahnı hansısa türkdilli xalqın nümayəndəsinin mahnısıdır, Scooter onu sadəcə mix edib mahnısında, ona görə də o mahnının originalını tapmağa cəhd göstərirəm. smile.gif Klonun bütün seriyalarında demək olar ki, səslənir bu parça. Bu da Scooterin mahnısından həmin o parça.
  • 0

#109 SaintRush

SaintRush

Stranger

• Постояльцы
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1,333 posts
  • Time Online: 23m 57s

Posted 25 May 2007 - 06:45 PM

you're my everything махнысы оланы вар? ифадячини унутмушам... амма чох кёхня махныды...
  • 0

#110 Scout

Scout

Посетитель

• Пользователи
  • PipPip
  • 85 posts
  • :

Posted 25 May 2007 - 06:57 PM

Цитата(SaintRush @ May 25 2007, 10:45 PM) View Post

you're my everything махнысы оланы вар? ифадячини унутмушам... амма чох кёхня махныды...

Burda var. smile.gif
  • 0

#111 SaintRush

SaintRush

Stranger

• Постояльцы
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1,333 posts
  • Time Online: 23m 57s

Posted 25 May 2007 - 07:07 PM

Цитата(Scout @ May 25 2007, 10:57 PM) View Post

Burda var. smile.gif

тяшяккюрляр!!! good.gif
  • 0

#112 Sun_Set

Sun_Set

Бывалый

• Постояльцы
  • PipPipPipPip
  • 462 posts
  • :

Posted 25 May 2007 - 07:21 PM

[quote name='Scout' date='May 25 2007, 11:41 AM' post='36990']
Mən yəni belə qəliz yazmışam ki, heç kim düz anlaya bilmir? sad.gif Mahnının adını bilsəm axtarardım özüm.
yadima geldi o mahni,indi de gorum o mahnini istiyirsen yoxsa scooterin orijinal versiyasini?

• 0

#113 Scout

Scout

Посетитель

• Пользователи
  • PipPip
  • 85 posts
  • :

Posted 25 May 2007 - 08:31 PM

Цитата(Sun_Set @ May 25 2007, 11:21 PM) View Post

yadima geldi o mahni,indi de gorum o mahnini istiyirsen yoxsa scooterin orijinal versiyasini?

Təbii ki, o mahnını. Scooterin ifasında özümdə var da. smile.gif Özü də mən düşünürəm Scooter-dəki original deyil, originalı elə Klondakıdır.

• 0

#114 AZ_UK

AZ_UK

Пользователь

• Пользователи
  • PipPipPip
  • 221 posts
  • :

Posted 25 May 2007 - 09:48 PM

QUOTE(MASTER_IER @ May 24 2007, 01:49 PM) View Post

Sekille yola ver helelik, sonrasina baxariq smile.gif))

Ta yaxshi ala mahnini smile.gif
BURADAN YUKLE

Master,
aca bilmedim bu mahnilari,qqs-dir,ya qss-dir bele bir formatda oldugu ucun,neyse alinmadi reis unknw.gif
  • 0

#115 Scout

Scout

Посетитель

• Пользователи
  • PipPip
  • 85 posts
  • :

Posted 26 May 2007 - 12:31 AM

Цитата(AZ_UK @ May 26 2007, 01:48 AM) View Post

Master,
aca bilmedim bu mahnilari,qqs-dir,ya qss-dir bele bir formatda oldugu ucun,neyse alinmadi reis unknw.gif

OGG formatı idi. MP3-ə çevirdim, buyurun, yükləyin. smile.gif
  • 0

#116 AZ_UK

AZ_UK

Пользователь

• Пользователи
  • PipPipPip
  • 221 posts
  • :

Posted 26 May 2007 - 12:44 AM

QUOTE(Scout @ May 25 2007, 05:31 PM) View Post

OGG formatı idi. MP3-ə çevirdim, buyurun, yükləyin. smile.gif

Coxsagol,inshaallah evde gedib baxaram thankyou.gif Deyirem de 2 dene G herfi var idi lol.gif good.gif

Edited by AZ_UK, 26 May 2007 - 12:46 AM.

• 0

#117 Mysterious

Mysterious

Пользователь

• Пользователи
  • PipPipPip
  • 246 posts
  • :

Posted 26 May 2007 - 12:50 AM

QUOTE(Scout @ May 25 2007, 09:01 AM) View Post

ok, yazdiginizdan bele anlamishdim sadece...bu sayta isteseniz baxin belke komeyi deyer...
http://www.mp3.ua/al...6131&fid=349457
  • 0

#118 Scout

Scout

Посетитель

• Пользователи
  • PipPip
  • 85 posts
  • :

Posted 26 May 2007 - 03:05 PM

Цитата(Mysterious @ May 26 2007, 04:50 AM) View Post

ok, yazdiginizdan bele anlamishdim sadece...bu sayta isteseniz baxin belke komeyi deyer...
http://www.mp3.ua/al...6131&fid=349457

Yox yoxdur. smile.gif Dedim axı soundtrack-lərin arasında yoxdur bu dediyim. Nə isə. Ola bilər ki, nəsə tam mahnı deyil bu, ona görə də mahnı kimi salmayıblar soundtrack-lərə. Ya da heç özləri də bilmirlər kim oxuyur onu. Scooteri görə bilsəydim soruşardım ondan, düzünü o bilər. biggrin.gif
Yenə də çox sağ olun, əziyyət çəkdiz. Halal edin. smile.gif
  • 0

#119 AZ_UK

AZ_UK

Пользователь

• Пользователи
  • PipPipPip
  • 221 posts
  • :

Posted 26 May 2007 - 07:06 PM

Master ve Scout,
coxsagolun,eziyyet cekdiz,amma bu men deyen mahni deyilmish blush.gif sorry.gif ,men dediyim mahni mugamdi tarnan calirlar,mende Eminemin mahnisiyla remixi var,men originalin axtariram...yene de coxsagolun thankyou.gif
  • 0

#120 Scout

Scout

Посетитель

• Пользователи
  • PipPip
  • 85 posts
  • :

Posted 27 May 2007 - 07:54 AM

Цитата(AZ_UK @ May 26 2007, 11:06 PM) View Post

Master ve Scout,
coxsagolun,eziyyet cekdiz,amma bu men deyen mahni deyilmish blush.gif sorry.gif ,men dediyim mahni mugamdi tarnan calirlar,mende Eminemin mahnisiyla remixi var,men originalin axtariram...yene de coxsagolun thankyou.gif

Sən Stingin mahnısını deyirsən? Shape of my heart? Orda Bayatı-Şirazdır, onu axtarırsan?
  • 0

0 user(s) are reading this topic

members, guests, anonymous users