Jump to content

- - - - -

Ses ver: BEST MODERATOR!

• You cannot reply to this topic
17 replies to this topic

Poll: En chox sevdiyim "post"larin muellifi (20 member(s) have cast votes)

Fikrinizce en maraqli "post"lar hansi Moderatora aiddir?

1. Agsaqqal (8 votes [40.00%])

Percentage of vote: 40.00%

2. Deli_Bala (0 votes [0.00%])

Percentage of vote: 0.00%

3. German (1 votes [5.00%])

Percentage of vote: 5.00%

4. Janulka (3 votes [15.00%])

Percentage of vote: 15.00%

5. Master_IER (4 votes [20.00%])

Percentage of vote: 20.00%

6. Murad (2 votes [10.00%])

Percentage of vote: 10.00%

7. Murano (0 votes [0.00%])

Percentage of vote: 0.00%

8. Nurashka (1 votes [5.00%])

9. Sabishka (1 votes [5.00%])

Vote Guests cannot vote

#1 Tunar_nl

Tunar_nl

Пользователь

• Пользователи
  • PipPipPip
  • 121 posts
  • :

Posted 17 May 2007 - 08:25 PM

Dogrusu bu sauli Janulka ile Master yadima saldi. Daha dogrusu onlarin son vaxtlar "birincilik ugrunda" yarizarafat yarigerchek mubarizeleri... Umumiyyetle bes Sizin uchun ana sehifede (ana "blog"da) hansi moderatorun yeleshdirdiyi postlar daha chox maraqlidir?

Sesvermenin neticesi kiminse ureyinden ola biler, kiminse ise yox. Amma neticeden asli olmayaraq kimler uchunse stimul da ola biler. Odur ki, sesverme zamani shexsi tanishliqlari, munasibetleri 10 saniyelik qiraga qoyaraq daha chox obyektiv neticeni gormeye ozumuz sherait yaradaq. Hem de unutmayaq ki, bu bir Eylencedir... Ugurlar!
  • 0

#2 MASTER_IER

MASTER_IER

Master of Eylence.AZ

• Новенькие
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1,243 posts
  • :

Posted 17 May 2007 - 08:49 PM

Men sesimi Agsaqqala verdim. Hec kimden de gzletmirem. Bu zaman onun evvelki postlarini nezere aldim. Amma heyif ki, indi aktivlik gostermir. sad.gif
  • 0

#3 Mysterious

Mysterious

Пользователь

• Пользователи
  • PipPipPip
  • 246 posts
  • :

Posted 17 May 2007 - 10:34 PM

Ses vermeden once fikirleshdim ki hamisina bir bir ses vererem smile.gif)) ancaq yalniz bir nefere vere bildim...Allah razi olsun hamisindan heresinin oz yeri var, heresi bir cure eylenderir smile.gif

• 0

#4 Sabishka

Sabishka

Пользователь

• Пользователи
  • PipPipPip
  • 188 posts
  • :

Posted 18 May 2007 - 12:00 AM

Menim Eylencede bir favoritim var o da Agsaqqal emi imhappy.gif qalanlarin hamsini oz yeri var smile.gif bir de ki Janulka ve Master mence esas moderlerin yox, saytin birinci olmasidi. smile.gif
  • 0

#5 Guest_87_*

Guest_87_*
  • Гости

Posted 18 May 2007 - 03:26 AM

Mənim fikrimcə ən maraqlı postları Ağsaqqal yerləşdirir.
Amma ən məsləhətdi postları isə Masterin blogundan
oxuyuram.Mən bu seçkilərdə Ağsaqqalın partiyasına
səs vermişəm.

• 0

#6 Janulka

Janulka

Житель

• Постояльцы
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1,369 posts
  • Time Online: 17m 38s

Posted 18 May 2007 - 05:13 AM

Heç kime ses vermeyecem!!! Ona göre ki, menim üçün her bir visitor' un, her bir moderator' un postlarını beyenirem...Deyeceksiniz ki, Visitor tut priçom??? Ona göre ki, onların da bu işde zehmeti, eziyyeti var...Meselen bir çox visitorlar maraqlı melumatlar toplayıb bizlere gönderirler ve biz de gönderdiklerini post edirik good.gif Tak çto oturum deyim bu yaxşıdı, yooox eee bu biri yaxşıdır!!! XEYR hamısının yerleşdirdikleri hekayeler, şekiller, şeyrler ve saire, ve saire her birinin öz marağı ve öz eylencesi ve en nehayet öz herestişkarları var bye.gif
  • 0

#7 toXin

toXin

Новичок

• Пользователи
  • Pip
  • 30 posts
  • :

Posted 18 May 2007 - 05:30 AM

Janulkaya verdim sesi. Desem ki postlarına göredi, yalan olar,, hele teze gelmişem deye yaxşı beled deyilemş prosto özü xoşuma gelir biggrin.gif
  • 0

#8 sensitive

sensitive

Бывалый

• Пользователи
  • PipPipPipPip
  • 441 posts
  • Time Online: 51m 45s

Posted 18 May 2007 - 06:24 AM

Tunar, ele post qoymusan ki sechim etmekde chetinlik chekirem.

Agsaqqal emi hemishe menim en xoshuma gelen, hormet etdiyim moderatorlardan olub, en chox ise ona minnetdaram "Ali ve Nino"ya gore, chunki o eser menim uchun chox onemli idi. Hedden artiq dushundurucu, eylenceli, maraqli postlar yerleshdirir. Hayif ki artiq az-az gorunur sad.gif Agsaqqal emi yene postlarinizi tez-tez yerleshdirin, "Gunun xeberi", "Gunun suali" (sehv etmiremse bele adlanirdilar) postlarini gozleyirik smile.gif

Masdir (by Janulka) de hemchinin, esasen shekiller ve ona yazdigi maraqli commentleri xoshuma gelir. Istedaddir da dana bilmerem ki blum.gif Ozu de menim sevdiyim pishiy ve ushax shekillerini chox yerleshdirir giverose.gif

Janulka, she is my everything maninlove.gif Zarafatsiz, postlari xoshuma gelir, hele commentlerini demirem smile.gif chichi giverose.gif

German, menali ve gozel postlari olur.

Nurashka, Sabishka, Murad heresinin ozune mexsus gozel postlari olur sechim ede bilmirem yes.gif

Murano moderatordur beyem??? Axi ana blogda onun hech bir postuna rast gelmemishem ya da ola bilsin nezerimden qachib sorry.gif

Hele chetinlik chekirem ses vermede, bir az fikirleshim gelib ses vererem blush.gif
  • 0

#9 Realium

Realium

Immortal Fire

• Активисты
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 4,195 posts
  • Time Online: 16d 16h 28m 53s

Posted 18 May 2007 - 05:01 PM

Mən burada Mart ayından olduğum üçün əvvəlki Moderlərdən heç birini tamımıram. Hal-hazırda isə əsasən iki nəfər arasında qalmışdım: Janulka və Master. Çox fikirləşəndən sonra səsimi Janulka-ya verdim. Çünki şəxsən mənim üçün burada köməyi olub + bəyəndiyim forumların tərtibini o edib, çox zaman da fikirlərimiz üst-üstə düşür.... Hər halda bütün moderlərə uğurlar arzulayıram!!!
  • 0

#10 AZ_UK

AZ_UK

Пользователь

• Пользователи
  • PipPipPip
  • 221 posts
  • :

Posted 19 May 2007 - 01:29 PM

Men de coxunun yazilarina beled deyilem,ya men tezeyem onuncun,ya da oz gunahlaridir ki,gec-gec gorunurler.En cox tanidigim,en cox temalar acdigin gorduyum,en cox gozumuzu mazol eliyen blum.gif Janul idi ona da ses verdim,ozu de bilirsiz hansi temaya gore??........"VığlandiYa VetendaşI"-na gore rofl.gif
Deyirem bir insan ki,mene bu qeder gulush bexsh etdi,niye de ona ses vermiyim?? lol.gif
  • 0

#11 Poison

Poison

Бывалый

• Пользователи
  • PipPipPipPip
  • 378 posts
  • Time Online: 24m 50s

Posted 19 May 2007 - 09:05 PM

huh.gif Pure_love hanı? Murano ana blogda moderdir?eylencede nelerise qaçırmışam ?

• 0

#12 MASTER_IER

MASTER_IER

Master of Eylence.AZ

• Новенькие
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1,243 posts
  • :

Posted 19 May 2007 - 09:36 PM

Цитата(AZ_UK @ May 19 2007, 06:29 AM) View Post

Men de coxunun yazilarina beled deyilem,ya men tezeyem onuncun,ya da oz gunahlaridir ki,gec-gec gorunurler.En cox tanidigim,en cox temalar acdigin gorduyum,en cox gozumuzu mazol eliyen blum.gif Janul idi ona da ses verdim,ozu de bilirsiz hansi temaya gore??........"VığlandiYa VetendaşI"-na gore rofl.gif
Deyirem bir insan ki,mene bu qeder gulush bexsh etdi,niye de ona ses vermiyim?? lol.gif

Sohbet eylence.az saytindaki ANA BLOGdan gedir. Forum postlarindan yox wink.gif
  • 0

#13 AZ_UK

AZ_UK

Пользователь

• Пользователи
  • PipPipPip
  • 221 posts
  • :

Posted 20 May 2007 - 07:04 AM

QUOTE(MASTER_IER @ May 19 2007, 02:36 PM) View Post

Sohbet eylence.az saytindaki ANA BLOGdan gedir. Forum postlarindan yox wink.gif

Suali deqiq oxumamisham mosking.gif ,hem de,inanirsan,men hele indiyecen hec bir bloga baxmamisham bye.gif ...?!
  • 0

#14 SaintRush

SaintRush

Stranger

• Постояльцы
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1,333 posts
  • Time Online: 23m 57s

Posted 20 May 2007 - 08:21 AM

хеч бир модерин хятриня дяймяк истямярдим, амма сияхыда оланлардан хеч бириня сяс веря бильмярям... Хяр бириси мараглы постлар сахибиди, амма BEST MODERATOR дяряджясиндя йох... ИМХО
  • 0

#15 Tunar_nl

Tunar_nl

Пользователь

• Пользователи
  • PipPipPip
  • 121 posts
  • :

Posted 05 June 2007 - 09:39 PM

Цитата(SaintRush @ May 20 2007, 01:21 AM) View Post

хеч бир модерин хятриня дяймяк истямярдим, амма сияхыда оланлардан хеч бириня сяс веря бильмярям... Хяр бириси мараглы постлар сахибиди, амма BEST MODERATOR дяряджясиндя йох... ИМХО

Tebii ki muqayisede hansinin "best" olmasi maraqlidir . O ki qaldi meseleye sirf senin prizmandan yanashsaq, dogrudur, men de razilashiram. Meselen, bizim moderatorlarin iki zeif cehetini xususile demek isteyirem:

Biri odur ki, bashqa Azeri saytlarindan tekrarchiliga yol verirler, oz de ustunden 2-3 gun kechenden sonra. "Plagiat"liq demedim a, tekararchiliq dedim (deyesen kechen defe bunu deyende bir moderator meni duzgun anlamamishdi) Bununchun yaxshi olar ki moderator bir az da eziyyet chekib 5-10 deqoqe o biri Azeri saytlari da gozden kechirsinler ki tekrarchiliq olmasin, uzde olan bu saytlar bir o qeder chox deyil.

Ikincisi de odur ki, ana blogda herden ve tessuf ki son vaxtlar daha chox o qeder daxili movzular sechirler ki, sayta yeni gelen istifadechi sohbetin neden getdiyini chetin ki anlasin, yeqinki yeni user uchun celbedici gorunmur. Meselen, her hansi userin "karikatura"sini yerleshdirmek, yalniz 2-3 neferin arasinda olan sohbeti sual sheklinde yerleshdirmek ve s. Bu arada "fun" uchun olar, amma mence arada.

Ola biler sozumden kimse yene de incisin, amma bunlari sadece sayti daha maraqli gormek arzusu ile dedim.
  • 0

#16 Poison

Poison

Бывалый

• Пользователи
  • PipPipPipPip
  • 378 posts
  • Time Online: 24m 50s

Posted 06 June 2007 - 03:59 AM

Цитата(Tunar_nl @ Jun 6 2007, 01:39 AM) View Post

Tebii ki muqayisede hansinin "best" olmasi maraqlidir . O ki qaldi meseleye sirf senin prizmandan yanashsaq, dogrudur, men de razilashiram. Meselen, bizim moderatorlarin iki zeif cehetini xususile demek isteyirem:

Biri odur ki, bashqa Azeri saytlarindan tekrarchiliga yol verirler, oz de ustunden 2-3 gun kechenden sonra. "Plagiat"liq demedim a, tekararchiliq dedim (deyesen kechen defe bunu deyende bir moderator meni duzgun anlamamishdi) Bununchun yaxshi olar ki moderator bir az da eziyyet chekib 5-10 deqoqe o biri Azeri saytlari da gozden kechirsinler ki tekrarchiliq olmasin, uzde olan bu saytlar bir o qeder chox deyil.

Ikincisi de odur ki, ana blogda herden ve tessuf ki son vaxtlar daha chox o qeder daxili movzular sechirler ki, sayta yeni gelen istifadechi sohbetin neden getdiyini chetin ki anlasin, yeqinki yeni user uchun celbedici gorunmur. Meselen, her hansi userin "karikatura"sini yerleshdirmek, yalniz 2-3 neferin arasinda olan sohbeti sual sheklinde yerleshdirmek ve s. Bu arada "fun" uchun olar, amma mence arada.

Ola biler sozumden kimse yene de incisin, amma bunlari sadece sayti daha maraqli gormek arzusu ile dedim.

Ya Rebb nehayet ki, tek olmadigimi gordum! Men axir ki, "official blog" sozunun menasin onlara 4atdira bilmedim...
  • 0

#17 NR

NR

Бывалый

• Пользователи
  • PipPipPipPip
  • 350 posts
  • :

Posted 12 June 2007 - 10:35 AM

Agsaqqal

adi xoshuma geldi smile.gif
  • 0

#18 Janulka

Janulka

Житель

• Постояльцы
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1,369 posts
  • Time Online: 17m 38s

Posted 13 June 2007 - 02:31 PM

Цитата(Tunar_nl @ Jun 5 2007, 02:39 PM) View Post

Tek Azeri saytlar deyil yu.gif 100% ...Özüm şahidi olmuşam...

Цитата

Taaambataaam rəziii rofl.gif Eger bir neçe user barede olsa onda həəə deyerem...Eger bir nefere aid eyni postlar nu eto uje slişkom maninlove.gif
Manqa baxın indi deyürsüz fantaziyamdan istifade etməyüm boOoy??? rofl.gif

• 0

0 user(s) are reading this topic

members, guests, anonymous users