Jump to content

- - - - -

TuşLar

• You cannot reply to this topic
37 replies to this topic

#1 Janulka

Janulka

Житель

• Постояльцы
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1,369 posts
  • Time Online: 17m 38s

Posted 09 September 2007 - 12:00 AM

Qızlar köməyinizə ehtiyacım var :=)
Hansı tuş firmalarından istifadə edirsiniz və onun keyfiyyətləri (həcmləşdirirmi, uzadırmı) barədə məlumat verin...

• 0

#2 Namelum_mikrob

Namelum_mikrob

Бывалый

• Пользователи
  • PipPipPipPip
  • 341 posts
  • :

Posted 09 September 2007 - 12:15 AM

menim kiprikleri qisa ve azdi. cox tushlardan istifade etmishem. Ysl, macsfactor. lancome hamisindan istifade etmishem amma en yaxshisi diordu menim ucun spruceup.gif good.gif
  • 0

#3 Janulka

Janulka

Житель

• Постояльцы
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1,369 posts

Posted 09 September 2007 - 12:27 AM

Цитата(Namelum_mikrob @ Sep 8 2007, 05:15 PM) View Post

menim kiprikleri qisa ve azdi. cox tushlardan istifade etmishem. Ysl, macsfactor. lancome hamisindan istifade etmishem amma en yaxshisi diordu menim ucun spruceup.gif good.gif

Bəs bunlar haqqında məlumat verə bilərsənmi hansı keyfiyyətlidir, hansı uzadır, hansı həcm verir???
Sadaladıqların arasında eşitdiymə görə macsfactor yaxşıdır...

• 0

#4 tehmasib

tehmasib

Бывалый

• Пользователи
  • PipPipPipPip
  • 305 posts
  • :

Posted 09 September 2007 - 01:03 AM

Janul, Maybelline necedu? dance3.gif
  • 0

#5 Sabishka

Sabishka

Пользователь

• Пользователи
  • PipPipPip
  • 188 posts
  • :

Posted 09 September 2007 - 06:32 AM

Цитата(Janulka @ Sep 8 2007, 05:00 PM) View Post

Hansı tuş firmalarından istifadə edirsiniz və onun keyfiyyətləri (həcmləşdirirmi, uzadırmı) barədə məlumat verin...

Ancag LOREAL.Bashgalari gozume dushmur.qizarir gozlerim.Hem de chox kefiyyetlidi meslehetdi good.gif

Цитата(tehmasib @ Sep 8 2007, 06:03 PM) View Post

Janul, Maybelline necedu? dance3.gif

Tehmasib biyabir olasan, bizi biyabir eledun lol.gif chox pis chixdi ee biggrin.gif
  • 0

#6 Namelum_mikrob

Namelum_mikrob

Бывалый

• Пользователи
  • PipPipPipPip
  • 341 posts
  • :

Posted 09 September 2007 - 11:12 AM

Цитата(Janulka @ Sep 8 2007, 05:27 PM) View Post

Bəs bunlar haqqında məlumat verə bilərsənmi hansı keyfiyyətlidir, hansı uzadır, hansı həcm verir???
Sadaladıqların arasında eşitdiymə görə macsfactor yaxşıdır...

Macsfactore- ok'
Lorealda--- yaxshidi . bacim loreal cox ishledib men yox. onun uzun kiprikleri var qesheng olurdu.
YSL-- de pis deyil, uzadir amma menim ucun yeteri deyil. Neter deyerler Diordaki kimi efekti vermir flirt.gif
Lancome--- mene dushmedi. uzadir amma hecim vermir.
Dior ise hem uzadir hemde hecim verir.
Este Lauder--- da yaxshidi. Diordan sonra.

Maybellinle channel day Tehiden sorush deyesen cox istifade edib lol.gif

Kiprik terefden mende bir az kasibciliqdi. cray.gif

Kosmetika umumiyyetle Dior istifede edirem. tenide, rumiyanasida, pamadalarida eladi. Dioru cox xoshlayiram. Kosmetikalarin futlyarlarida qesheng seliqelidi.
En cox amma Estee Lauderin pomadalarini xoshlayiram. bal iyi gelir hemde shirin olur. lancomin rumiyanasi belede, el vuran kimi gedir. YSL - yaxshidi. Channelin pomadalarina soz yoxdu. esil reklamdaki kimi olur. bleskleride. Channelin tonalnisi ile krem pudrasida eladi- uzu teravetli, qusursuz gosterir.

Amma macsfactorun qizili futlyardaki tonalnilari var idi haaa (dish pastasi kimi qabda, bash ashagidi qapagi) onlarda nomre 5 ela idi.( onlarin goy qapaqlisida olur, amma o yox) burda day qurtarib ala bilmirem :-( harda hemin tonalniden gorurem 3-4dunu birden aliram. Qurtarib day tapada bilmirem ondan cray.gif

Menim bildiklerim bu qeder spruceup.gif parfumdende komek ede bilerem. Heveskariyam 20 yaxin duxum var. umumiyyetle kosmetika cox istifade etmesemde, heveskar kimi demek olarki butun firmalardan varimdi. birce Guvenchiye elim gelmir cox bahadi- ondan bacim istifade edir Eladi

• 0

#7 Sabishka

Sabishka

Пользователь

• Пользователи
  • PipPipPip
  • 188 posts
  • :

Posted 09 September 2007 - 11:22 AM

Цитата(Namelum_mikrob @ Sep 9 2007, 04:12 AM) View Post

Macsfactore- ok'

Amma macsfactorun qizili futlyardaki tonalnilari var idi haaa (dish pastasi kimi qabda, bash ashagidi qapagi) onlarda nomre 5 ela idi.( onlarin goy qapaqlisida olur, amma o yox) burda day qurtarib ala bilmirem :-( harda hemin tonalniden gorurem 3-4dunu birden aliram. Qurtarib day tapada bilmirem ondan cray.gif

Maxfactor tonalnilarina soz ola bilmez biggrin.gif

• 0

#8 Namelum_mikrob

Namelum_mikrob

Бывалый

• Пользователи
  • PipPipPipPip
  • 341 posts
  • :

Posted 09 September 2007 - 12:02 PM

Цитата(Sabishka @ Sep 9 2007, 04:22 AM) View Post

Maxfactor tonalnilarina soz ola bilmez biggrin.gif

Tarix bolmesinden ferqli olaraq bu bolmede raziyam senle Sebishka blum.gif giverose.gif flirt.gif
  • 0

#9 Janulka

Janulka

Житель

• Постояльцы
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1,369 posts

Posted 09 September 2007 - 01:44 PM

Əgər belə məsləhət görürsünüzsə dior alaram...MƏndə də kirpiklərim elə də uzun və sıx deyillər...Tuş vuranda həcmli və normal görsənirlər...İndi isə istəyirəm ayrı firmaları prob edim...Görəyyydə deyəsən dior almağı qərara gəldim :=D
  • 0

#10 RLV

RLV

Посетитель

• Пользователи
  • PipPip
  • 73 posts
  • :

Posted 09 September 2007 - 06:09 PM

evveler maxfactorun tuslari cox xosuma gelirdi, ancaq indi hemin "ob`em ve dlina" effektin vermirler.
indi ancaq lancome istedirem ve onunla dovol`nuyam.

lancomdada var bleskler jucy tubes ,onlarin her bir renginin oz iisi var good.gif
  • 0

#11 tehmasib

tehmasib

Бывалый

• Пользователи
  • PipPipPipPip
  • 305 posts
  • :

Posted 10 September 2007 - 12:54 AM

Цитата(Sabishka @ Sep 8 2007, 11:32 PM) View Post

Tehmasib biyabir olasan, bizi biyabir eledun lol.gif chox pis chixdi ee biggrin.gif

Niye pis chixir Sabi, bilmeyim pisdi beyem? tongue.gif giverose.gif
  • 0

#12 Sun_Set

Sun_Set

Бывалый

• Постояльцы
  • PipPipPipPip
  • 462 posts
  • :

Posted 10 September 2007 - 11:31 AM

QUOTE(Sabishka @ Sep 8 2007, 11:32 PM) View Post

Ancag LOREAL.Bashgalari gozume dushmur.qizarir gozlerim.Hem de chox kefiyyetlidi meslehetdi good.gif

Sabiw,menimse xowum gelmedi LOREAL-dan.hem tez quruyur,hemde ki gozlerimi qizardib yandirirdi cray.gif mene Macsfactor xow gelir.hem dayaniqlidi,hemde 4ox iwledende qurumur.gozlerimide qizartmir yes.gif
  • 0

#13 *_NuRaSHkA_*

*_NuRaSHkA_*

Пользователь

• Пользователи
  • PipPipPip
  • 294 posts
  • :

Posted 10 September 2007 - 11:52 AM

Demeli bele smile.gif

Melum sebeblerden,gozumu az makiyaj etmeye 4aliwiram smile.gif mumkun qeder az smile.gif O ki,qaldi tuwlara,men de 4ox firmalardan istifade etmiwem...en yaxwisi Lorealdi Sabi duz deyir airkiss.gif amma eger gozumun qizarmasina gore tuw 4ekmesem,gerek omur boyu tuw almayim lol.gif

• 0

#14 Kroshka

Kroshka

Новичок

• Новенькие
  • Pip
  • 3 posts
  • :

Posted 14 September 2007 - 02:03 PM

Цитата(Janulka @ Sep 8 2007, 05:00 PM) View Post

MAXFACTOR Tushlarin shahidir. 7 ildir kasmetikadan istifade edirem, 6 ildir ki, eyni tushdan istifade edirem. Kipriklerim deyilenlere gore pis dedyil, uzundur. Men chole chixanda hec neden de istifade etmesem tush mutleq vururam. Tushumdan chooooooooooooooooooox raziyam. Meslehetdir MAXFACTOR AL. good.gif
  • 0

#15 Janulka

Janulka

Житель

• Постояльцы
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1,369 posts

Posted 14 September 2007 - 08:50 PM

Цитата(Kroshka @ Sep 14 2007, 07:03 AM) View Post

MAXFACTOR Tushlarin shahidir. 7 ildir kasmetikadan istifade edirem, 6 ildir ki, eyni tushdan istifade edirem. Kipriklerim deyilenlere gore pis dedyil, uzundur. Men chole chixanda hec neden de istifade etmesem tush mutleq vururam. Tushumdan chooooooooooooooooooox raziyam. Meslehetdir MAXFACTOR AL. good.gif

İki fikir arasında çaşıb qalmışdım...Bilmirdim Lorealdan götürüm, yoxsa MF :=)) Belə qərara gəldim ki, ikisini də alacam...Lakin birinci Lorealı almaq istəyirdim, lakin maşallah Siz elə reklam etdiniz ki, fikrimi dəyişib birinci MF almaq qərarına gəldim airkiss.gif
  • 0

#16 Sabishka

Sabishka

Пользователь

• Пользователи
  • PipPipPip
  • 188 posts
  • :

Posted 14 September 2007 - 08:56 PM

Цитата(Janulka @ Sep 14 2007, 01:50 PM) View Post

İki fikir arasında çaşıb qalmışdım...Bilmirdim Lorealdan götürüm, yoxsa MF :=)) Belə qərara gəldim ki, ikisini də alacam...Lakin birinci Lorealı almaq istəyirdim, lakin maşallah Siz elə reklam etdiniz ki, fikrimi dəyişib birinci MF almaq qərarına gəldim airkiss.gif

LOOOL sen hele tush almadin? lol.gif Loreal eladi istifade ele xoshuva gelmese mene verersen lol.gif
  • 0

#17 Poison

Poison

Бывалый

• Пользователи
  • PipPipPipPip
  • 378 posts
  • Time Online: 24m 50s

Posted 16 September 2007 - 10:14 PM

LOreal da istifade etmişem MaxFactor da. Birinci gec quruyur amma MF kimi hecm ve uzunluğu yarada bilmir. Demək olar ki həmişə MAxFActor 2000 calorie Drammatic look istifade edrdim, sonuncu dəfə Curved Brush, eyni effekt, min. 3 dəfə artıq həcm və uzunluğu əldə etmək olur. Burjuadan MAxi Frange istifade etmişəm, yenə də MF-ye qayıtmalı olmuşdum smile.gif
  • 0

#18 Klubni4ka

Klubni4ka

Новичок

• Пользователи
  • Pip
  • 19 posts
  • :

Posted 17 September 2007 - 11:16 AM

MaxFactor yaxşıdı.Evveller xeyli istifade etmişem.Ama indi bilmirem evvelki keyfiyyetini saxlıya bilib,yoxsa yox.Bir marka ki,uzun müddet meşhur oldu ve yaxşı alındı, keyfiyyetini salırlar.
İndi GİVENCHY istifade edirem,superdi.söz ola bilmez blum.gif

Edited by Klubni4ka, 17 September 2007 - 11:18 AM.

• 0

#19 AYAN88

AYAN88

Пользователь

• Пользователи
  • PipPipPip
  • 130 posts
  • :

Posted 26 September 2007 - 08:20 PM

En xoshuma gelen tush LANCOME'undur, hem hecm verir, hemi de vodastoyka kimidir yagishda-qarda axib elemir, kiprikler de tokulmur.
  • 0

#20 Janulka

Janulka

Житель

• Постояльцы
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1,369 posts

Posted 27 September 2007 - 01:21 AM

Цитата(AYAN88 @ Sep 26 2007, 01:20 PM) View Post

En xoshuma gelen tush LANCOME'undur, hem hecm verir, hemi de vodastoyka kimidir yagishda-qarda axib elemir, kiprikler de tokulmur.

Bax vodastoyka istəmirəm, çünki mən dəstəmaz ala bilməyəcəm...Belə də isə mən istər ağlasam da, istər yağış yazsa da firmadan asılı olmayaraq gözümdəki tuş heç vaxt yayılmır...Kirpiklərim də heç zaman tökülmürlər...
  • 0

0 user(s) are reading this topic

members, guests, anonymous users