Jump to content

- - - - -

Gelinlikler

• You cannot reply to this topic
7 replies to this topic

#1 Trepsi

Trepsi

Пользователь

• Пользователи
  • PipPipPip
  • 240 posts
  • :

Posted 28 January 2008 - 12:57 PM

Eziz xanimlar,
xahish edirem bildiyiniz, gorduyunuz, eshitdiyiniz gelinlik geyimleri ile bagli melumatlarinizi burada menimle bolushun.
1. Bakida harada gelinlik donlarini icareye goturmek olar , yeni muasir donlar
2. Bakida gelinlik donunu tikdirmek mumkundurmu, necheye basha gelir ve s?
3. Siz oz gelinlik donunuzu haradan goturmushdunuz ve yaxud haradan goturmeye planlashdirirsiniz, ve donunuzun nece formadadir, rahatligi necedir ve s?

Teshekkurler!
Xanimlarimiza hemishe gozel, cazibeli, agilli ve glamurlu olmalarini arzulayiram! smile.gif

-Trepsixore smile.gif
  • 0

#2 icee

icee

Завсегдатай

• Постояльцы
  • PipPipPipPipPip
  • 838 posts
  • :

Posted 28 January 2008 - 01:25 PM

Trepsi, Bakida yax6i bir paltar tapmag 4ox 4etindeir, 4unki paltarlar hamisi kohnedi, amma giymetleri MashAllah di:))))) Cagteksa he4 getme, xeyri yoxdu, servisleri de dehi6etdir. Fatya adli bir xanim var, ondan yax6i paltar tapa bilersen, amma men orda bir il evvel olanda, artig bir defe geyinmi6 paltari mene 1500$ teklif elemi6dir. Axirda gerara geldim ki Amerikadan sifari6 elayam, lakin istediyim paltari Bakida tesedufen tapdim. Z-Style 6irniyyatin yaninda Kapriz dukani var (Lenin museyi arxasinda). Hem gizlar da 4ox yax6idi, sene komek eliyecekler, hem paltarlari, hem de giymetleri. Bir de, Respublika Prokurorlugu yaninda Fiance gelinlik salonu var, orda da isteyirsen bax. Giymetleri amma sen deyen yax6i deyil.

Tikdirmek de olar, sadece men indiyene kimi yax6i tikdirilmi6 paltari gormedim. Eger imkan varsa, Amerikadan sifari6 eliye bilersen: www.davidbridals.com, www.bestbridalprices.com, www.thebridalshop.com.

Bir de ki, ne bade sen obru4lu paltar goturesen!!!! Alt yubka bes eliyecek:) obru4lar seni deli eliyecek. Menim paltarimda ne obru4 ne de uzun 6leyf var idi, gul kimi ozumu hiss eliyirdim, oynayirdim da:)))))) 6ekillerim burda var: http://forum.eylence...opic=4757&st=40

• 0

#3 Trepsi

Trepsi

Пользователь

• Пользователи
  • PipPipPip
  • 240 posts
  • :

Posted 28 January 2008 - 02:16 PM

Цитата(icee @ Jan 28 2008, 04:25 PM) View Post

Trepsi, Bakida yax6i bir paltar tapmag 4ox 4etindeir, 4unki paltarlar hamisi kohnedi, amma giymetleri MashAllah di:))))) Cagteksa he4 getme, xeyri yoxdu, servisleri de dehi6etdir. Fatya adli bir xanim var, ondan yax6i paltar tapa bilersen, amma men orda bir il evvel olanda, artig bir defe geyinmi6 paltari mene 1500$ teklif elemi6dir. Axirda gerara geldim ki Amerikadan sifari6 elayam, lakin istediyim paltari Bakida tesedufen tapdim. Z-Style 6irniyyatin yaninda Kapriz dukani var (Lenin museyi arxasinda). Hem gizlar da 4ox yax6idi, sene komek eliyecekler, hem paltarlari, hem de giymetleri. Bir de, Respublika Prokurorlugu yaninda Fiance gelinlik salonu var, orda da isteyirsen bax. Giymetleri amma sen deyen yax6i deyil.

Tikdirmek de olar, sadece men indiyene kimi yax6i tikdirilmi6 paltari gormedim. Eger imkan varsa, Amerikadan sifari6 eliye bilersen: www.davidbridals.com, www.bestbridalprices.com, www.thebridalshop.com.

Bir de ki, ne bade sen obru4lu paltar goturesen!!!! Alt yubka bes eliyecek:) obru4lar seni deli eliyecek. Menim paltarimda ne obru4 ne de uzun 6leyf var idi, gul kimi ozumu hiss eliyirdim, oynayirdim da:)))))) 6ekillerim burda var: http://forum.eylence...opic=4757&st=40

o ICEEE smile.gif cox sag ol! smile.gif
Tebrik edirem, xoshbext olasan, heqiqeten gelinliyin ve ozun gozelsen smile.gif
Menim davidsbridal-da bir gelinlik xoshuma gelib, giymeti baha deyil, cox xosuma gelib, sadedir, hereket etmek, regs etmek cox asan olar smile.gif eger burada istediyimi tapa bilmezsem, onda sifarish edecem.
Melumatlara gore teshekkurler! smile.gif

• 0

#4 Poison

Poison

Бывалый

• Пользователи
  • PipPipPipPip
  • 378 posts
  • Time Online: 24m 50s

Posted 28 January 2008 - 02:17 PM

Trepsi, Nizami metrosunun yaxınlığında "Sposabella" maqazin var. Qiymətlər ikinci dəfə üçün 1000-1200 AZN olur. Əgər çox həcmli ətəklə olmayan paltarları xoşlayırsansa onda məsləhətdir.

• 0

#5 Trepsi

Trepsi

Пользователь

• Пользователи
  • PipPipPip
  • 240 posts
  • :

Posted 28 January 2008 - 02:20 PM

Цитата(Poison @ Jan 28 2008, 05:17 PM) View Post

Trepsi, Nizami metrosunun yaxınlığında "Sposabella" maqazin var. Qiymətlər ikinci dəfə üçün 1000-1200 AZN olur. Əgər çox həcmli ətəklə olmayan paltarları xoşlayırsansa onda məsləhətdir.

wohooooooooooo biggrin.gif 1000-1200 AZN ?biggrin.gif
pis deyil smile.gif
  • 0

#6 icee

icee

Завсегдатай

• Постояльцы
  • PipPipPipPipPip
  • 838 posts
  • :

Posted 31 January 2008 - 08:41 AM

Цитата(Trepsi @ Jan 28 2008, 05:16 PM) View Post

o ICEEE smile.gif cox sag ol! smile.gif
Tebrik edirem, xoshbext olasan, heqiqeten gelinliyin ve ozun gozelsen smile.gif
Menim davidsbridal-da bir gelinlik xoshuma gelib, giymeti baha deyil, cox xosuma gelib, sadedir, hereket etmek, regs etmek cox asan olar smile.gif eger burada istediyimi tapa bilmezsem, onda sifarish edecem.
Melumatlara gore teshekkurler! smile.gif

4ox sagh ol, senin u4un olsun!:)

Fatya ele davidbridals-dan paltarlari getirir, giymetlerini de oxuyur))))))))) ozun getirsen, senin u4un daha serfeli olacag, amma bu da vaxt aparacag, 6-8 hefte, ola biler de 12-13 hefte. paltardan asilidir.

Цитата(Trepsi @ Jan 28 2008, 05:20 PM) View Post

wohooooooooooo biggrin.gif 1000-1200 AZN ?biggrin.gif
pis deyil smile.gif

sposabella da ge6eng paltarlar var, sadece 1000-1200 azn ikinci defe geydiyi paltar u4un bir az bahadir. bir de ki, he4 vaxt yoxlaya da bilmezsen, dogrudan da ikinci defe geydiyi paltardir, yoxsa yox:(

umumiyyetle, ozune yara6an modeli se4mek u4un, gerek bu salonlari gezesen, baxasan ne var, ne yox. eger vaxtin varsa:)))))))
  • 0

#7 -RG-

-RG-

Новичок

• Новенькие
  • Pip
  • 1 posts
  • :

Posted 24 February 2010 - 04:01 PM

Цитата(icee @ Jan 28 2008, 04:25 PM) View Post

Salam.cox sagolun ki, bu barede melumat verdiniz.gelinliyin sifarisi barede saytlar elimde yox idi.bu saytlarda beyendiyim bezi gelinlikler oldu bakida prokata goturmekdense hem ucuz belke de eyni qiymete gelinliyin ozumun olmasi daha yaxsi olardi deye dusundum.texmini yayda toyum olacaq Insallah. gelinliklerin sifarisindeki qiymet barede sorusmaq isteyirem.orda yazilan qiymetin ustunde ne qeder elave olunur?nece sifaris etmek lazimdi? bank respublikadan olan kart orda kecerlidir yoxsa orda gosterilen kartlardan ancaq istifade etmek lazimdi? www.davidbridals.com en cox bu sayt mene sifarisle ve qiymetle bagli munasib geldi.cox xahis edirem bu barede mene komek edesiniz...
  • 0

#8 Twilight

Twilight

Pжачный Чел

• Пользователи
  • PipPipPipPip
  • 312 posts
  • :

Posted 07 March 2010 - 04:00 PM

Eyer xanimlardan kimse gelinlik paltarlari ile maraglanirsa, men meslehet gore bilerem BUTA magazasina, orada sifarishde edilir, hemchinin de ne deyishiklikler isteyirsinizse edilib getirilir
  • 0

0 user(s) are reading this topic

members, guests, anonymous users