Jump to content

- - - - -

Интервью #40 - Realium

• You cannot reply to this topic
386 replies to this topic

#101 bakinka_v_NY

bakinka_v_NY

Завсегдатай

• Постояльцы
  • PipPipPipPipPip
  • 572 posts
  • :

Posted 04 April 2008 - 02:22 AM

kishi aqliyarmi? Hansi hallarda?
  • 0

#102 MiNiSH

MiNiSH

Новичок

• Пользователи
  • Pip
  • 14 posts
  • :

Posted 04 April 2008 - 05:19 PM

insanlari ilk gorushden tanimaqi bacarirsan? (xasiyyetini)
  • 0

#103 Sun_Set

Sun_Set

Бывалый

• Постояльцы
  • PipPipPipPip
  • 462 posts
  • :

Posted 04 April 2008 - 07:14 PM

hansi arzun ureyinde qalib? (dax dibi dux dibi dax eliyek? biggrin.gif )
  • 0

#104 MiNiSH

MiNiSH

Новичок

• Пользователи
  • Pip
  • 14 posts
  • :

Posted 04 April 2008 - 07:42 PM

xarici gorunushu ile elaqeder sevdiyiniz insanin nece olmasini istemezdiniz?
  • 0

#105 Realium

Realium

Immortal Fire

• Активисты
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 4,195 posts
  • Time Online: 16d 16h 28m 53s

Posted 05 April 2008 - 12:03 AM

Цитата(bakinka_v_NY @ Apr 4 2008, 06:22 AM) Просмотреть Сообщение

kishi aqliyarmi? Hansi hallarda?

Kişinin ağlaması normaldır amma çox nadir hallarda, o da ki uzaq olsun elə hal ola bilər ki, artıq orada insan emosiyyası insana qalib gəlir. O ki qaldı özümə, mən özüm də eləyəm, ağlamaq istəsəm qaşlarımı çatıram, özümü elə sıxıram ki, ürək nahiyyəmdən boğazıma kimi çox ağır bir sancı keçir, çox belə qəribə ağrıdır.
  • 0

#106 Realium

Realium

Immortal Fire

• Активисты
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 4,195 posts

Posted 05 April 2008 - 12:13 AM

Цитата(MiNiSH @ Apr 4 2008, 09:19 PM) Просмотреть Сообщение

insanlari ilk gorushden tanimaqi bacarirsan? (xasiyyetini)

Bəlkə də bu məndə tək-tük bacarıqlardan biridir. Çox yaxşı tanıyıram həm də, artıq onun xarakteri barəsində, necə biri olduğu haqda tam fikir formalaşdıra bilirəm özümdə və əksər hallarda da yanılmıram.
  • 0

#107 Realium

Realium

Immortal Fire

• Активисты
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 4,195 posts

Posted 05 April 2008 - 12:59 AM

Цитата(Sun_Set @ Apr 4 2008, 11:14 PM) Просмотреть Сообщение

hansi arzun ureyinde qalib? (dax dibi dux dibi dax eliyek? biggrin.gif )

1. Futbolçu olmaq

2. Və ən əsası da budur ki, hər zaman arzulamışam ki, məni mən onu sevdiyim qədər, bəlkə də ondan da çox sevən biri olsun amma hələ ki elə biri yoxdur, bilmirəm niyə amma olacağına da inamım yoxdur.

• 0

#108 Realium

Realium

Immortal Fire

• Активисты
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 4,195 posts

Posted 05 April 2008 - 01:28 AM

Цитата(MiNiSH @ Apr 4 2008, 11:42 PM) Просмотреть Сообщение

xarici gorunushu ile elaqeder sevdiyiniz insanin nece olmasini istemezdiniz?

Bu suala necə cavab verim heç özüm də bilmirəm, çünki fikrimdə konkret xoşlamadığım heç nə yoxdur, düzdür, şişman qızlarda elə də xoşum gəlmir amma hər halda üz cizgisi daha maraqlıdır mənim üçün. Yenə də vurğulamaq istərdim ki, sadəcə nisbətən fikir verirəm amma əsas olan məhz insanın özüdür.
  • 0

#109 MASTER_IER

MASTER_IER

Master of Eylence.AZ

• Новенькие
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1,243 posts
  • :

Posted 05 April 2008 - 11:00 AM

"Könül sevən göyçək olar" deyiblər. Necə düşünürsən, ətrafdakıların çirkin xarici görünüşə malik qız kimi qəbul etdiyi, lakin məhəbbətin təsiri ilə gözlərin kor olduğu yalnız qəlbdən qəlbə olan yolla bir-birini anlayan romantik məhəbbət əfsanəsi sənin başına gələ bilər?
  • 0

#110 Alice In Chains

Alice In Chains

Завсегдатай

• Постояльцы
  • PipPipPipPipPip
  • 571 posts
  • :

Posted 05 April 2008 - 03:21 PM

sen allaha inanirsan , bes inanmayanlarla, satanistlerle, agnostik ve s le aile qura bilersen???
  • 0

#111 Realium

Realium

Immortal Fire

• Активисты
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 4,195 posts

Posted 06 April 2008 - 12:33 AM

Цитата(MASTER_IER @ Apr 5 2008, 03:00 PM) Просмотреть Сообщение

"Könül sevən göyçək olar" deyiblər. Necə düşünürsən, ətrafdakıların çirkin xarici görünüşə malik qız kimi qəbul etdiyi, lakin məhəbbətin təsiri ilə gözlərin kor olduğu yalnız qəlbdən qəlbə olan yolla bir-birini anlayan romantik məhəbbət əfsanəsi sənin başına gələ bilər?

Ümumiyyətlə mənə cəmiyyətin fikri heç zaman maraqlı olmayıb, nə də ki öz qərarlarımı ona görə verdiyim hal olmayıb. Belə isə əgər doğurdan da sevirəmsə qəti bu barədə fikirləşmərəm, bu isə həyatdır, hər şey mümkündür.

Цитата(nirvana_666 @ Apr 5 2008, 07:21 PM) Просмотреть Сообщение

sen allaha inanirsan , bes inanmayanlarla, satanistlerle, agnostik ve s le aile qura bilersen???

Mən Allaha yox, Tanrıya inanıram. Belə isə mənə din maraqlı olmadığı üçün fərq etməz, ailə quraram. Sadəcə bir balaca satanistdə götür-qoy edərəm, çünki onun da qolları çoxdur, əgər ən azından LaVey satanistidsə heç problem yoxdur amma fanatiklə mümkün deyil.
  • 0

#112 MASTER_IER

MASTER_IER

Master of Eylence.AZ

• Новенькие
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1,243 posts
  • :

Posted 06 April 2008 - 09:01 AM

Bir dəfə övladınla bağlı planların olduğunu demişdin. İndidən onun həyatını yönəltməyə çalışırsan? Yoxsa, çata bilmədiyin arzular üçün vasitə axtarışının nəticəsidir?
  • 0

#113 Realium

Realium

Immortal Fire

• Активисты
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 4,195 posts

Posted 06 April 2008 - 07:14 PM

Цитата(MASTER_IER @ Apr 6 2008, 01:01 PM) Просмотреть Сообщение

Bir dəfə övladınla bağlı planların olduğunu demişdin. İndidən onun həyatını yönəltməyə çalışırsan? Yoxsa, çata bilmədiyin arzular üçün vasitə axtarışının nəticəsidir?

Əlbəttə, çox istərdim ki, oğlum futbolçu olsun. Əgər görsəm ki, onun bir balaca da olsa bacarığı var, onu gələcək üçün hazırlamaq uğrunda əlimdən gələni əsirgəməzdim. Ümumiyyətlə isə həyat yoldaşımın da intellektual bir insan olmasını istərdim, çünki onunla hər mövzuda müzkirələr apardıqca bu bizim övladımızın da dünya görüşünə müsbət təsir göstərəcək. O qədər fikirlərim və planlarım var...
  • 0

#114 Sun_Set

Sun_Set

Бывалый

• Постояльцы
  • PipPipPipPip
  • 462 posts
  • :

Posted 06 April 2008 - 08:03 PM

heyatinda hormet edib istediyin insanla birden yollariniz ayrilsa ,itkini nece qebul edersen?
bir muddet pis olub sonra yeniden o insan he4 senin heyatinda olmamiw kimi yawamaga davam edersen?
umumiyyetle her defe o insan yadiva duwdukce hansi hissler ke4irersen? smile.gif
  • 0

#115 Alice In Chains

Alice In Chains

Завсегдатай

• Постояльцы
  • PipPipPipPipPip
  • 571 posts
  • :

Posted 07 April 2008 - 09:57 AM

realium tutaqk ibir insani cox sevirsen , oda seni sevir , evlenmeye qerar verirsiz amma sonra o sene deyirki men virgin deyilem , ne ederdin?
  • 0

#116 Le Chevalier

Le Chevalier

Посетитель

• Посетители
  • PipPip
  • 57 posts
  • Time Online: 5m 13s

Posted 07 April 2008 - 01:17 PM

hirslənəndə nə edirsiniz?? smile.gif

Edited by Realium, 07 April 2008 - 08:54 PM.

• 0

#117 MASTER_IER

MASTER_IER

Master of Eylence.AZ

• Новенькие
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1,243 posts
  • :

Posted 07 April 2008 - 05:52 PM

Dünyada elə bir insan varmı ki, onun sözünə görə çox istədiyin bir işi görməyəsən?
  • 0

#118 Realium

Realium

Immortal Fire

• Активисты
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 4,195 posts

Posted 07 April 2008 - 08:46 PM

Цитата(Sun_Set @ Apr 7 2008, 12:03 AM) Просмотреть Сообщение

heyatinda hormet edib istediyin insanla birden yollariniz ayrilsa ,itkini nece qebul edersen?
bir muddet pis olub sonra yeniden o insan he4 senin heyatinda olmamiw kimi yawamaga davam edersen?
umumiyyetle her defe o insan yadiva duwdukce hansi hissler ke4irersen? smile.gif

Sadəcə zamanın öhtəsinə buraxaram unutmaq üçün, başqa onsuz da heç nə etmək mümkün deyil. Hər dəfə isə yadıma düşdükcə öz hisslərimdə yanıldığım və ona sərf elədiyim zaman üçün çox üzülərəm.
  • 0

#119 Realium

Realium

Immortal Fire

• Активисты
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 4,195 posts

Posted 07 April 2008 - 08:53 PM

Цитата(nirvana_666 @ Apr 7 2008, 01:57 PM) Просмотреть Сообщение

realium tutaqk ibir insani cox sevirsen , oda seni sevir , evlenmeye qerar verirsiz amma sonra o sene deyirki men virgin deyilem , ne ederdin?

Əgər bunu mənə toydan sonra desə o zaman boşanaram, çünki bu artıq əvvəlcədən düşünülmüş yalandır amma elə boşanaram ki, guya zamanla onunla münasibətlərimiz düzgün olmayıb və buna görə ayrılırıq, heç zaman onu qolundan tutub bayıra atmaram, çünki insanlıq deyilən bir anlayış var. Amma bunu mənə evlilikdən əvvəl desə artıq burada səbəbdən çox şey asılıdır. İnsanın başına bədbəxt hadisə gələ bilər, bəlkə də ona bunu keçərəm amma bilərəkdən bakirəliyini pozubsa bu artıq mənim üçün qəbulolunmazdır.
  • 0

#120 Realium

Realium

Immortal Fire

• Активисты
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 4,195 posts

Posted 07 April 2008 - 09:06 PM

Цитата(Le Chevalier @ Apr 7 2008, 05:17 PM) Просмотреть Сообщение

hirslənəndə nə edirsiniz?? smile.gif

Özünü pis aparan, şuluqluq edən və qayda pozan istifadəçilərə faiz verirəm. biggrin.gif

Zarafat bir yana, hirslənəndə qıraqda divara yumuruq vururam ki, əlim ağrısın, hirsim yadımdan çıxsın amma belə də daha çox döşəyi ağzıma tutub qışqırmağı üstün tuturam. crazy.gif

Цитата(MASTER_IER @ Apr 7 2008, 09:52 PM) Просмотреть Сообщение

Dünyada elə bir insan varmı ki, onun sözünə görə çox istədiyin bir işi görməyəsən?

Var, atam. Onu həddindən artıq çox istəyirəm və onun hər bir sözü mənim üçün qızıldır. Düzdür, o heç zaman mənə "bunu eləməyəcəksən!" deməyib, məsləhət verib və qərarda sərbəstlik verib amma əgər atam mənə desə ki, "Aqşin, bunu etmə!" mən də etmərəm, çünki onun sözünü yerə salmaram heç zaman. Papa, səni çooooooooooooox istəyirəm!
  • 0

0 user(s) are reading this topic

members, guests, anonymous users