Jump to content

- - - - -

Rock qrupa gore intihar

• You cannot reply to this topic
4 replies to this topic

Poll: Uqrunda intihar ede bileceyin rock qrup var? (6 member(s) have cast votes)

Uqrunda intihar ede bileceyin rock qrup var?

1. var (0 votes [0.00%])

Percentage of vote: 0.00%

2. yoxdur (4 votes [66.67%])

Percentage of vote: 66.67%

3. bilmirem (2 votes [33.33%])

Percentage of vote: 33.33%

Vote Guests cannot vote

#1 liber

liber

Пользователь

• Пользователи
  • PipPipPip
  • 145 posts
  • :

Posted 05 April 2008 - 11:25 PM

Fanati olduqunuz rock qrupa gore intihar edersiz?

Blink182 dagilanda depressiyaya duwmuwdum, Men bilmirem, chunki orta halim olub istediyim qrup dagilanda.

• 0

#2 Realium

Realium

Immortal Fire

• Активисты
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 4,195 posts
  • Time Online: 16d 16h 28m 53s

Posted 06 April 2008 - 12:01 AM

Rock mənim bütün həyatımı təşkil edir, özümü isə ağır roksuz ümumiyyətlə təsəvvür etmirəm amma heç zaman, heç vaxt özümü buna görə öldürmərəm. Bu ki çox gülüncdür.
  • 0

#3 MASTER_IER

MASTER_IER

Master of Eylence.AZ

• Новенькие
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1,243 posts
  • :

Posted 06 April 2008 - 08:54 AM

Dünyada elə bir şey yoxdur ki, insan ona görə intihar etsin. İntihar edən şəxs gücsüz, zəif iradəli, savadsız, qəlbini şeytana təslim etmiş olanlardır.

İntihar səbəblərinə baxanda hər şey açıq görünür.: borclanma, cavabsız sevgi, pərəstiş (rok qrupa, şeytana və s.), həyatın şərtlərindən narazılıq və sair.

Halbuki, İslamda bunların hamısını tənzimləyən qanunlar var və insanın intiharına heç bir halda yol verilmir.
  • 0

#4 liber

liber

Пользователь

• Пользователи
  • PipPipPip
  • 145 posts
  • :

Posted 06 April 2008 - 01:41 PM

Цитата(MASTER_IER @ Apr 6 2008, 11:54 AM) View Post

Dünyada elə bir şey yoxdur ki, insan ona görə intihar etsin. İntihar edən şəxs gücsüz, zəif iradəli, savadsız, qəlbini şeytana təslim etmiş olanlardır.

İntihar səbəblərinə baxanda hər şey açıq görünür.: borclanma, cavabsız sevgi, pərəstiş (rok qrupa, şeytana və s.), həyatın şərtlərindən narazılıq və sair.

Halbuki, İslamda bunların hamısını tənzimləyən qanunlar var və insanın intiharına heç bir halda yol verilmir.

Men 'Enter Shikari"ye gore intihar ederdim. Chox progressive RockQrupdur.
  • 0

#5 Alice In Chains

Alice In Chains

Завсегдатай

• Постояльцы
  • PipPipPipPipPip
  • 571 posts
  • :

Posted 06 April 2008 - 03:31 PM

rock qrupuna gore intihar edenler var meselen kurt cobain olende 100 yaxin perestiskar intihar etdi, her halda men o vaxtda nirvanaya qulaq asmis olsaydim mende bele ederdim , yadaki depresiyaya duserdim
  • 0

0 user(s) are reading this topic

members, guests, anonymous users