Jump to content

- - - - -

Интервью #43 - bakinka_v_NY

• You cannot reply to this topic
234 replies to this topic

#181 bakinka_v_NY

bakinka_v_NY

Завсегдатай

• Постояльцы
  • PipPipPipPipPip
  • 572 posts
  • :

Posted 23 July 2008 - 02:27 AM

Цитата(nirvana_666 @ Jul 19 2008, 01:16 PM) View Post

turklere en cox yarasdirdiginiz din hansidi?

Axi bunu butun millete aid etmek duzgun olmaz.Dushuncelerine uyqun turkler muselmandan bashqa,xristian da,buddist de,krishnaist de,ve hetta qati ateist de ola biler.Esas hansi dine itaet etmek deyil,esas,digerinin mesleyine ve hisslerine hormet ve anlayishla yanashmaqdir.

Цитата(Realium @ Jul 19 2008, 01:29 PM) View Post

Bakinka, özün də bilirsən ki, seçiminə hər zaman olduğu kimi indi də böyük bir hörmətlə yanaşıram. smile.gif

Xəyal dünyanda elə bir düşüncən varmı, hansı ki onun heç zaman real olmayacağını bilərək də olsa hər zaman gözləyirsən?

Hemishe hormetli ol,canim.

Elbette de var.Ozu de son vaxtlar chox tez-tez dushunurem o barede...

Цитата(Zeyd_Kamikadze @ Jul 19 2008, 11:17 PM) View Post

HA BIDE BAKINKA BAKIYA INSALLAH NE VAXT GELESI OLDUNUZ?

Inshallah gelen hefte Bakidayam))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
  • 0

#182 Zeyd_Kamikadze

Zeyd_Kamikadze

Новичок

• Пользователи
  • Pip
  • 1 posts
  • :

Posted 23 July 2008 - 07:30 PM

Insallah sag selamet gelesiniz.Tanri yar ve yardimciniz olsun;)
  • 0

#183 VaBeNe

VaBeNe

Новичок

• Пользователи
  • Pip
  • 16 posts
  • :

Posted 23 July 2008 - 07:41 PM

Sual verməyi xoşlayırsan?İnsanla tanışlıq zamanı adını öyrəndikdən sonra ağlına gələn ilk sual?
  • 0

#184 bakinka_v_NY

bakinka_v_NY

Завсегдатай

• Постояльцы
  • PipPipPipPipPip
  • 572 posts
  • :

Posted 24 July 2008 - 04:03 PM

Цитата(VaBeNe @ Jul 23 2008, 10:41 PM) View Post

Sual verməyi xoşlayırsan?İnsanla tanışlıq zamanı adını öyrəndikdən sonra ağlına gələn ilk sual?

sual vermeyi xoshlamiram.(elbette ishe aid olan suallari demirem.)Xususen insanin shexsi heyatina dair suallari hech vermemeye chalishiram.Tanishliq zamani....mende yeni tanishliq kompleksi var.Yeni ish yeri,yeni kollektiv,yeni insanlarla tanishliq mende ishgenceye donur(duzdur 10-15 deq. sonra tanish olduqum adam ureyime yatirsa her shey kechir),ona gore de aqlima hech bir sual gelmir)))
  • 0

#185 HIRA

HIRA

Бывалый

• Пользователи
  • PipPipPipPip
  • 309 posts
  • :

Posted 28 July 2008 - 05:21 PM

Intervyunuzu oxudum,tanimasam da sizi chox sevdim:)
Allah qeriblikde sizi ve sevdiklerinizi qorusun.Heqiqeten,hormete ve sevilmeye layiq insansiz.
Bagchada muellime ishlemek size ne qazandirir?(maddiyyat xaric)

Edited by HIRA, 28 July 2008 - 05:22 PM.

• 0

#186 Zeyd_Kamikadze

Zeyd_Kamikadze

Новичок

• Пользователи
  • Pip
  • 1 posts
  • :

Posted 02 August 2008 - 03:30 PM

Salam Bakinka necesiniz?Yeqinki bakiya gelmisiniz,xosh gelmisiniz)necedir baki deyisilib?kohne bakidan bir shey qalib?)))bakiya gelib forumu unutmusunuz diyesen?ozunuze yaxsi baxin;)
  • 0

#187 S_e_v_a_

S_e_v_a_

Новичок

• Пользователи
  • Pip
  • 12 posts
  • :

Posted 03 August 2008 - 11:21 AM

Цитата(HIRA @ Jul 28 2008, 08:21 PM) View Post

Intervyunuzu oxudum,tanimasam da sizi chox sevdim:)
Allah qeriblikde sizi ve sevdiklerinizi qorusun.Heqiqeten,hormete ve sevilmeye layiq insansiz.
Bagchada muellime ishlemek size ne qazandirir?(maddiyyat xaric)

xosh sozleriniz uchun hedsiz teshekkurlerim.Deyesen bizim Eylencede yenisiniz,xosh gelmisiniz ve inaniram ki,seveceksiniz burani. Baqchada uhaqlarla ishlemek mene en chox ne qazandirir? bu chetin,stress dolu olkede musbet enerji ile yuklenirem.Bax bu mene heqiqi lezzet edir

WOW!!! Choxlu sorryler.Bashqasinin komp-undan daxil olub,hech bashliqa fikir vermedim.Tak chto,men bakinka_v_NY lol.gif
  • 0

#188 bakinka_v_NY

bakinka_v_NY

Завсегдатай

• Постояльцы
  • PipPipPipPipPip
  • 572 posts
  • :

Posted 03 August 2008 - 11:57 AM

Цитата(Zeyd_Kamikadze @ Aug 2 2008, 06:30 PM) View Post

Salam Bakinka necesiniz?Yeqinki bakiya gelmisiniz,xosh gelmisiniz)necedir baki deyisilib?kohne bakidan bir shey qalib?)))bakiya gelib forumu unutmusunuz diyesen?ozunuze yaxsi baxin;)

Salam,yaponski letchik! Beli artiq Bakidayam.Sevinirem.Amma hele bir ekskursiyaya chixmamisham ki kechen ilki Bakiyla bu ilki Bakini muqayise edim.Bu bir heftedeki teessuraim-genishlenen kucheleriniz,shekili qohum-eqrabanin hay-kuyu,Baki kuleyi ve aqzimda xirchildayan torpaq,qum....
Forumu ise unutmamisham,helelik bacimin hesharatlarindan soz qopariram)))
...Cyozoo yiyim sen de ozeaa yaxshi bax imhappy.gif
  • 0

#189 Alice In Chains

Alice In Chains

Завсегдатай

• Постояльцы
  • PipPipPipPipPip
  • 571 posts
  • :

Posted 04 August 2008 - 11:21 AM

nece kecir yay ?
  • 0

#190 bakinka_v_NY

bakinka_v_NY

Завсегдатай

• Постояльцы
  • PipPipPipPipPip
  • 572 posts
  • :

Posted 05 August 2008 - 11:42 AM

Цитата(nirvana_666 @ Aug 4 2008, 02:21 PM) View Post

nece kecir yay ?

azerbaycansayaqi-qanunsuzluqlarla mubarizedeyem))))
  • 0

#191 Alice In Chains

Alice In Chains

Завсегдатай

• Постояльцы
  • PipPipPipPipPip
  • 571 posts
  • :

Posted 06 August 2008 - 12:51 PM

QUOTE(bakinka_v_NY @ Aug 5 2008, 02:42 PM) View Post

azerbaycansayaqi-qanunsuzluqlarla mubarizedeyem))))

allah komek olsun onda blum.gif azerbaycandasan indi ?
  • 0

#192 HIRA

HIRA

Бывалый

• Пользователи
  • PipPipPipPip
  • 309 posts
  • :

Posted 06 August 2008 - 04:25 PM

Цитата(S_e_v_a_ @ Aug 3 2008, 02:21 PM) View Post

xosh sozleriniz uchun hedsiz teshekkurlerim.Deyesen bizim Eylencede yenisiniz,xosh gelmisiniz ve inaniram ki,seveceksiniz burani. Baqchada uhaqlarla ishlemek mene en chox ne qazandirir? bu chetin,stress dolu olkede musbet enerji ile yuklenirem.Bax bu mene heqiqi lezzet edir

WOW!!! Choxlu sorryler.Bashqasinin komp-undan daxil olub,hech bashliqa fikir vermedim.Tak chto,men bakinka_v_NY lol.gif

Xow gunleriniz olsun her iki alemde:)Men teshekkur edirem.
Forumda yeniyem.
Bir sual daha...
Avatardaki goz yashi neyi ifade edir?Ruh haliniza uygundurmu bu shekil?

• 0

#193 Zeyd_Kamikadze

Zeyd_Kamikadze

Новичок

• Пользователи
  • Pip
  • 1 posts
  • :

Posted 13 August 2008 - 05:39 PM

Salam Bakinka,Bakidan heleki bezmemisen?Inshallah Shekiye gedib eseblerinizi sakitlesdirersiniz,ozude karvansarada cay icerek;)Bakinka bildiyim qederiyle oynamaqi sevirsiniz, en cox hansi milli reqsi sevirsiniz?ozunuze yaxshi baxin, crazypilot.gif bu mene oxsamir?))))
  • 0

#194 bakinka_v_NY

bakinka_v_NY

Завсегдатай

• Постояльцы
  • PipPipPipPipPip
  • 572 posts
  • :

Posted 22 August 2008 - 03:30 PM

Цитата(Zeyd_Kamikadze @ Aug 13 2008, 08:39 PM) View Post

Salam Bakinka,Bakidan heleki bezmemisen?Inshallah Shekiye gedib eseblerinizi sakitlesdirersiniz,ozude karvansarada cay icerek;)Bakinka bildiyim qederiyle oynamaqi sevirsiniz, en cox hansi milli reqsi sevirsiniz?ozunuze yaxshi baxin, crazypilot.gif bu mene oxsamir?))))

Bakidan bezmemishem(eleykumesalam)...Shekide men ve BIZ eseblerimizi sakitleshdirdik.Amma Sheki ehline her gun skoru pomush gelirdi...amerikadan hay-kuylu vehshiler gelmishdi...Iki gundur shekililer biri birini mushtuluqlayir....en chox esil qishlaqli kimi vedre.... reqs etmeyi sevirem.....shekildeki tez aradan chixmaqinda sene chox oxshayir lol.gif

Цитата(nirvana_666 @ Aug 6 2008, 03:51 PM) View Post

allah komek olsun onda blum.gif azerbaycandasan indi ?

Azerbaycandayam...qonaq gele bilersen

Цитата(HIRA @ Aug 6 2008, 07:25 PM) View Post

Xow gunleriniz olsun her iki alemde:)Men teshekkur edirem.
Forumda yeniyem.
Bir sual daha...
Avatardaki goz yashi neyi ifade edir?Ruh haliniza uygundurmu bu shekil?

Avatarim hal-hazirki veziyyetime uyqun deyil.Indi men beleyem lol.gif dance3.gif good.gif
  • 0

#195 Alice In Chains

Alice In Chains

Завсегдатай

• Постояльцы
  • PipPipPipPipPip
  • 571 posts
  • :

Posted 23 August 2008 - 01:18 PM

QUOTE(bakinka_v_NY @ Aug 22 2008, 06:30 PM) View Post

Azerbaycandayam...qonaq gele bilersen

bir ara realiumu da goturub gelecem flirt.gif bax sonra pesman olmayasan devet etdiyine blush.gif
  • 0

#196 Zeyd_Kamikadze

Zeyd_Kamikadze

Новичок

• Пользователи
  • Pip
  • 1 posts
  • :

Posted 01 September 2008 - 07:52 AM

Selam Bakinka,yazmisiniz ki shekide her gun tecili yardim gelirdi qonsulara,mende shekide bir gun bir qapinin onnden kecende iceride ele sesler gelirdki(deyib gulmek) az qala qonsularin pencerelei filan qirilsin;) Ha Bakinka siz bilersiniz insan sevdiklerinden ayrilandane hissler kecirir,hele cox cox uzaqlara gedirse,axi sizde her defe bele olursunuz belke teselli tapmaqin yolunu mene oyredesiniz? sorry.gif crazypilot.gif
  • 0

#197 MASTER_IER

MASTER_IER

Master of Eylence.AZ

• Новенькие
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1,243 posts
  • :

Posted 11 September 2008 - 01:50 PM

Bibişkaaaaaaaaaaaaaa, Bakıya gəlmisən? Bəs mənə niyə deməmisən? Necəsən? Ə səəəəə cözooo yiyim, hayindi burda havaxtacan qalassan? smile.gif
  • 0

#198 bakinka_v_NY

bakinka_v_NY

Завсегдатай

• Постояльцы
  • PipPipPipPipPip
  • 572 posts
  • :

Posted 11 September 2008 - 06:18 PM

Цитата(Zeyd_Kamikadze @ Sep 1 2008, 10:52 AM) View Post

Selam Bakinka,yazmisiniz ki shekide her gun tecili yardim gelirdi qonsulara,mende shekide bir gun bir qapinin onnden kecende iceride ele sesler gelirdki(deyib gulmek) az qala qonsularin pencerelei filan qirilsin;) Ha Bakinka siz bilersiniz insan sevdiklerinden ayrilandane hissler kecirir,hele cox cox uzaqlara gedirse,axi sizde her defe bele olursunuz belke teselli tapmaqin yolunu mene oyredesiniz? sorry.gif crazypilot.gif

...Sen allah meni burada biabir etme blush.gif
........teselliye gelince...chetin sualdir,chox chetin...en chetini de bilirsen nedir?Yola salmaq,yola dushmek yox...her il men yola dushmushem,yola salanlarin vziyyetinden xeberim olmayib.Bu il ish ele getirdi ki,men bacimin ailesini yola saldim Ankaraya....ve ayriliqin esil chetinliyini bu il hiss etdim sorry.gif

Цитата(MASTER_IER @ Sep 11 2008, 04:50 PM) View Post

Bibişkaaaaaaaaaaaaaa, Bakıya gəlmisən? Bəs mənə niyə deməmisən? Necəsən? Ə səəəəə cözooo yiyim, hayindi burda havaxtacan qalassan? smile.gif

Canoo yiyim,ay Master,men uje NY-dayam yes.gif
  • 0

#199 MASTER_IER

MASTER_IER

Master of Eylence.AZ

• Новенькие
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1,243 posts
  • :

Posted 13 September 2008 - 08:34 AM

Pahoooooo, gecikdim? sad.gif Ehhh. mən də sevinmişdim ki, bibişkamı görəcəm. Nətərsən qadan alım? Artıq darıxmağa başlamısan? Yoxsa, hələ isti-isti hiss olunmur?
  • 0

#200 Zeyd_Kamikadze

Zeyd_Kamikadze

Новичок

• Пользователи
  • Pip
  • 1 posts
  • :

Posted 13 September 2008 - 11:56 AM

Duz deyirsiz bakinka mende omrumde birinci defe birisini cooox uzaqlara yola saldim,bilirsiniz en pisi ise yola salmaqa gedirsen ama onun arxasiyca ne bir el eleye bilirsen nedeki bir son defa sagol deye bilirsen.Heqiqeten de uzaqliqlar insani oldurur.
Sag selamat N.Y catdiginiz icin sevindim.Birde bakinka tek qalmaq cox pis sheymish(((( crazypilot.gif
  • 0

0 user(s) are reading this topic

members, guests, anonymous users